Facebook / Coldplay

“People Of The Pride”, czyli stary, dobry Coldplay. Teledysk już jest!

Obserwuj nas na instagramie:

People Of The Pride to kolejny singiel promujący najnowszy album grupy Coldplay – Music od the Spheres. Utwór doczekał się teledysku.

Coldplay ruszają w trasę koncertową. Będą stadiony i moc wrażeń!

Coldplay stoją u progu rozpoczęcia swojej międzynarodowej, stadionowej trasy koncertowej i wszystko wskazuje na to, że będzie to jedno z ważniejszych wydarzeń muzycznych tego roku. Music of the Spheres World Tour wystartuje już w najbliższy piątek, 18 marca na Stadionie Narodowym w Kostaryce, a już 8 lipca tego roku dotrze również do Polski, gdzie Brytyjczycy zaprezentują się na warszawskim Stadionie Narodowym.

Zobacz również: To będzie wydarzenie roku! Coldplay ponownie zagra koncert w Polsce

People Of The Pride Coldplay
Coldplay / Facebook

Coldplay z nowym teledyskiem do singla People Of The Pride

Zespół postanowił podzielić się czymś nowym. W sieci pojawił się właśnie świeżutki teledysk Coldplay do kolejnego singla promującego album Music od the Spheres. Wybór padł na znacznie odstający od dotychczasowych singli, energetyczny i rockowy kawałek People Of The Pride, który starsi fani Coldplay od razu pokochali.

Nic zresztą dziwnego – po fali przebojowych, prostych singli, które podbijają międzynarodowe listy przebojów, coraz bardziej tęskno się robi za starym, dobrym, klimatycznym Coldplayem, czego zajawki możemy doświadczać właśnie w takich pojedynczych strzałach, jak People Of The Pride.

Singlowi towarzyszy również nowy teledysk, który powstał z połączenia innowacyjnego uniwersum, stworzonego na potrzeby albumu Music od the Spheres z wizualnym zapisem przedsmaku tego, co czeka nas podczas nadchodzących koncertów Coldplay. Jedno jest pewne – nie zabraknie niezapomnianych wrażeń!

Coldplay – People Of The Pride, zobacz teledysk!

People Of The Pride to kolejny singiel promujący najnowszy album grupy Coldplay – Music od the Spheres. Utwór doczekał się teledysku. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Coldplay […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →