Peja nagra z Peją. Poznańska legenda w kolejnej międzynarodowej kooperacji


24 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Rychu Peja poinformował o kolejnej zagranicznej współpracy. Tym razem raper ze stolicy Wielkopolski nagrał utwór z nawijaczem o niemal tej samej ksywie.

Peja zaprosił Rycha Peję na swój album

W piątek w mediach społecznościowych Ryśka Peji opublikowano informację o kolejnej międzynarodowej współpracy poznaniaka. Raper pojawi się na albumie twórcy o pseudonimie PEJA The Prince. Oprócz polskiego weterana na albumie wystąpi chociażby Sadat X, członek grupy Brand Nubian. Razem z ogłoszeniem Peja wrzucił również jeden z utworów rapera, który wystosował zaproszenie.

Zobacz: Rychu ujawnia szczegóły powstawania Na Legalu (Deluxe). DJ Decks był zaproszony do współpracy

Pamiętacie odcinek Skąd Twoja ksywa tej? dla poznanskirap.com z moim udziałem? Zapytany czy kojarzę jakiegoś rapera o podobnej ksywie do mojej bez zawahania wymieniłem typa o nickname PEJA The Prince, z którym od dłuższego czasu jestem w dobrej relacji. Nie dalej jak wczoraj zaprosił mnie na swój album gdzie gościnnie masa kotów takich jak Piif Jones, Chris Rivers (BIG Pun son) czy choćby weteran gry Sadat X. Link do odcinka z ksywą w komentarzu #hip_hop

– ogłasza Rychu (pisownia oryginalna).

PEJA The Prince – Penmanship

Odcinek serii Skąd twoja ksywa tej?, o której wspomniał Rychu w poście pojawił się na YouTube w listopadzie zeszłego roku. W rozmowie z Jackiem Adamkiewiczem, oprócz wspomnienia o PEJA The Prince, poznaniak wyznał m.in. skąd pochodzi jego ksywa.

Skąd twoja ksywa tej? z Rychem Peją

Poznański Peja z jubileuszowym koncertem

11 lutego w Klubie Muzycznym B17 Rychu Peja zagra koncert z okazji 20-lecia wydania Na legalu? wraz z gośćmi. Impreza rozpocznie się o 20:00. Na scenie poznańską legendę będą wspierać DVJ Rink oraz Gandzior. W sprzedaży na Biletomat.pl dostępne są zarówno bilety standardowe, jak również pakiet VIP. W zestawie wzbogaconym fani otrzymają możliwość wzięcia udziału w meet and greet z obecnością na próbie oraz zagwarantowaną płytą.

Rychu Peja poinformował o kolejnej zagranicznej współpracy. Tym razem raper ze stolicy Wielkopolski nagrał utwór z nawijaczem o niemal tej samej ksywie. Peja zaprosił Rycha Peję na swój album W piątek w mediach społecznościowych Ryśka Peji opublikowano informację o kolejnej międzynarodowej współpracy poznaniaka. Raper pojawi się na albumie twórcy o pseudonimie PEJA The Prince. Oprócz […]

Peja/Slums Attack | 20-lecie "Na Legalu? | 11.02 20:00, Klub Muzyczny B17, Poznań

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →