Nowy teledysk od O.S.T.R. – zobacz, czy raper jest “E.K.O.”


06 sierpnia 2019

Obserwuj nas na instagramie:

O.S.T.R. zaprezentował właśnie teledysk do kolejnego singla z wydanej w lutym płyty Instrukcja Obsługi Świrów. Zobaczcie klip do utworu E.K.O.

O.S.T.R. to jeden z czołowych przedstawicieli polskiej sceny hip-hopowej. Artysta ma na swoim koncie aż 17 albumów studyjnych. Ostatni z nich – Instrukcja Obsługi Świrów ukazał się 22 lutego 2019 roku i znalazł się w czołówce najlepiej sprzedających się płyt pierwszej połowy roku.

Płytę do tej pory promowały single: Chevy Impala, Eden i Wersy W Pysk. Dziś pojawił się teledysk do kolejnego. Tym razem wybór padł na utwór E.K.O.

O.S.T.R. – E.K.O.

Ostry zarówno w tekście utworu, jak i w klipie nie stroni od dobrych słów pod adresem zdrowego jedzenia i picia, jednak jednocześnie przyjmuje zdystansowaną postawę wobec mody na niskokaloryczne potrawy i odchudzanie się. Raper podkreśla to, że nie każdy musi być “fit”.

Teledysk do E.K.O. został wyprodukowany przez dom produkcji filmowej 9LITER FILMY. Za reżyserię natomiast odpowiada Błażej Jankowiak.


O.S.T.R. na trasie Please, Stand Up!

Już za nieco ponad miesiąc, 9 września, rusza jesienna trasa Please, Stand Up!, podczas której swoje programy zaprezentują czołowi przedstawiciele polskiego stand-upu. Podczas tych wydarzeń O.S.T.R. wystąpi jako gość specjalny. Będzie to niezwykła okazja, żeby zobaczyć rapera w zupełnie innej odsłonie. O całej trasie pisaliśmy tutaj. Natomiast bilety są dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.

O.S.T.R. please stand up

Zobacz także: O.S.T.R. i Organek we wspólnym utworze do filmu o Piłsudskim

O.S.T.R. zaprezentował właśnie teledysk do kolejnego singla z wydanej w lutym płyty Instrukcja Obsługi Świrów. Zobaczcie klip do utworu E.K.O. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins O.S.T.R. to jeden z […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →