Raper O.S.T.R. w zupełnie nowej odsłonie


05 czerwca 2019

Obserwuj nas na instagramie:

O.S.T.R. nie przestaje zaskakiwać. Wydaje płytę za płytą, gra masę koncertów, a do tego… Niedawno wydał książkę biograficzną i właśnie ogłosił swój udział w trasie stand-upowej!

Całkiem niedawno swoją trasę mówioną ogłosiła Katarzyna Nosowska. Było to zupełnie nowe i świeże ogłoszenie wśród reprezentantów sceny muzycznej. Z tego, co obserwujemy, trend postępuje i w ślady Nosowskiej idzie O.S.T.R. Tak, jak w przypadku Malowanych Wrót nie bardzo wiemy, czego się spodziewać, to w przypadku rapera ma być po prostu śmiesznie.

Śmiesznie, ponieważ Adam zasili skład grupy Please Stand-up w ich jesiennej trasie. Jako gość specjalny, zagra swój program w ośmiu miastach Polski, a oprócz niego na scenie wystąpią: Błażej Krajewski, Michał Leja, Tomek Kołecki, Darek Gadowski, Jasiek Borkowski. Gospodarzem trasy będzie Łukasz Lotek Lodkowski.

Trasa Please, Stand-up! 2019:

9.09.2019 – Please, Stand-Up! Rzeszów

10.09.2019 – Please, Stand-Up! Kraków

11.09.2019 – Please, Stand-Up! Zabrze

12.09.2019 – Please, Stand-Up! Toruń

16.09.2019 – Please, Stand-Up! Łódź

17.09.2019 – Please, Stand-Up! Warszawa

18.09.2019 – Please, Stand-Up! Wrocław

19.09.2019 – Please, Stand-Up! Poznań

 

Autobiografia Brzydki, zły i szczery

Niedawno premierę miała także książka autobiograficzna rapera. To, że Ostry jest mistrzem słowa, wiedzą wszyscy jego słuchacze. Na koncertach można również usłyszeć od Adama wiele ciekawych anegdotek, zarówno z życia zawodowego, jak i prywatnego. Wszystkie opowiedziane ze sporą dawką humoru i dystansu do siebie.

Trzy lata temu Adam postanowił spisać wszystkie te historie. Sam, bez pomocy profesjonalnych redaktorów. Z tego pomysłu zrodziła się autobiografia Brzydki, zły i szczery, w której możemy przeczytać, jak wyglądała podróż rapera do miejsca, w którym się teraz znajduje.

To pozycja, po którą z pewnością warto sięgnąć, patrząc chociażby na dorobek rapera i jego wciąż rosnącą pozycję na scenie. Książka jest także dostępna w specjalnej, limitowanej edycji, do której dołączono demo Epidemia 99 nagrane w 1999 roku, jeszcze przed debiutem rapera. Album jest dostępny zarówno w wersji CD oraz na kasecie magnetofonowej.

 

Bilety na wszystkie występy z trasy Please, Stand-Up! dostępne są na stronie Biletomat.pl.

O.S.T.R. nie przestaje zaskakiwać. Wydaje płytę za płytą, gra masę koncertów, a do tego… Niedawno wydał książkę biograficzną i właśnie ogłosił swój udział w trasie stand-upowej! Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →