Materiały prasowe

Nowy singiel Tuzzy – na feacie Young Igi


25 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Na Spotify pojawił się dziś singiel Czarny Kot – pierwszy numer promujący nową płytę grupy, TUZZA FORZA. Sprawdź.

Reżyserem klipu jest @yungssebv. Producentem wykonawczym był natomiast @_pojman_. Za scenografię odpowiadają @yungssebv i @_pojman_.

Tuzza – CZARNY KOT feat. Young Igi

Nowa płyta i dotychczasowy dorobek Tuzzy

Album w preorderze możecie zamówić tutaj. Dostępny jest w trzech wariantach: standardowym, premium oraz exclusive. W przypadku pierwszego otrzymacie płytę wraz z dodatkową epką GIORNO, zawierającą luźne single i premierowy utwór, który nigdy nie pojawi się w sieci oraz wlepki. W drugiej opcji, oprócz powyższego, do zamówienia dołączony będzie t-shirt, w trzeciej natomiast jeansowa kurtka. Data premiery wydawnictwa nie jest jeszcze znana.

Przeczytaj także: Zero z HASHASHINS z nowym singlem – posłuchaj „Paczki”

Tuzza
„FORZA” – okładka albumu

Duet w składzie Ricci i Benito ma na koncie dwa długogrające albumy, z czego ostatnim jest wydane w 2020 roku GIARDINO. Obraca się w stylistyce cloud-rapu i niezwykle kreatywnie wykorzystuje narzędzia takie jak autotune, ad-liby czy inne wokalne manipulacje. Stale stosuje zapożyczenia z innych języków, przede wszystkim z włoskiego. Echo włoskiego rapu zresztą odbija się od całego ich dorobku – bardzo mocno się nim inspirują. Całokształt ich twórczości można określić jako alt-rap, ponieważ proponują coś zupełnie innego niż większość współczesnej trapowej sceny, zarówno pod kątem muzycznym, jak i lirycznym. Mają swój własny, unikatowy styl i są w nim bardzo konsekwentni. Nie możemy się doczekać, aż przekonamy się, co nam zaserwują na nowej płycie.

Na Spotify pojawił się dziś singiel Czarny Kot – pierwszy numer promujący nową płytę grupy, TUZZA FORZA. Sprawdź. Reżyserem klipu jest @yungssebv. Producentem wykonawczym był natomiast @_pojman_. Za scenografię odpowiadają @yungssebv i @_pojman_. Tuzza – CZARNY KOT feat. Young Igi Nowa płyta i dotychczasowy dorobek Tuzzy Album w preorderze możecie zamówić tutaj. Dostępny jest w […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →