kadr z klipu do utworu Kaza Bałagane i Benito „Za dużo”

Kaz Bałagane w singlu z gościnnym udziałem Benito z Tuzzy


25 stycznia 2023

Podziel się newsem:

Kaz Bałagane zaprezentował drugi singiel z nadchodzącego albumu B&B Warsaw. Gościnnie w Za dużo udzielił się Benito z Tuzzy.

Kaz i Benito o tym, czego za dużo

Kaz Bałagane z kolejnym singlem. Raper, który kazał swoim fanom czekać ponad rok na nowości zaprezentował drugi singiel z nadchodzącego albumu B&B Warsaw. Na Za dużo w refrenie udzielił się Benito znany szerszej publiczności jako 1/2 duetu Tuzza. Za bit do utworu odpowiada @atutowy, a klip jest dziełem Szerszenia. I choć Za dużo nie jest już tak społecznie zaangażowane jak Jak żyć w WWA?, dalej jest to dość osobista odsłona BałaganaB&B Warsaw zaczyna stopniowo widnieć jako wyjątkowy krążek w dorobku Kaza. Zanim jednak się o tym przekonamy, będziemy musieli poczekać aż do premiery pełnej płyty w kwietniu.

Kaz Bałagane feat. BENITO – Za dużo prod. @atutowy

B&B Warsaw dziewiątym legalnym albumem w dyskografii

Wraz z premierą klipu do pierwszego singla Jak żyć w WWA? ruszył preorder nadchodzącego albumu Kaza BałaganeB&B Warsaw. Będzie to dziewiąty legalny solowy krążek rapera, który może już pochwalić się trzema platynowymi płytami w swojej karierze.

Jak do tej pory nie poznaliśmy wielu szczegółów dotyczących B&B Warsaw. Przybliżona data premiery krążka przypada na kwiecień. Standardowy preorder będzie zawierał dodatkową EP-kę, a także brelok oraz wlepki. Z kolei do limitowanego wydania preorderu dołączany jest szlafrok z logiem Narkopop.

Okładka albumu Kaza Bałagane – B&B Warsaw

Kaz Bałagane z nowym utworem „Jak żyć w WWA?” i preorderem płyty

Kaz Bałagane zaprezentował drugi singiel z nadchodzącego albumu B&B Warsaw. Gościnnie w Za dużo udzielił się Benito z Tuzzy. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił […]

Tutaj kupisz swój bilet na koncert lub festiwal!

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →