Zero z HASHASHINS z nowym singlem – posłuchaj „Paczki”


21 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Na oficjalnym kanale youtube’owym wytwórni HASHASHINS pojawił się nowy singiel Zera, promujący jego nadchodzące wydawnictwo, JOURNAL DES SAVANTS. Sprawdź szczegóły.

Zero – Paczka

Podkład do numeru wyprodukował Migekk. Za teledysk odpowiedzialny jest @ciezkiprzekaz. Mixem i masteringiem zajął się Michał Tomasik.

Nowa płyta Zero

Trzecie studyjne wydawnictwo Zera jest już w drodze. Preorder można zamówić tutaj. Dostępny jest w dwóch wariantach: standardowym i deluxe. W wersji deluxe oprócz płyty otrzymacie także t-shirt, książkę JOURNAL DES SAVANTS z autorskimi kolażami, rysunkami i tekstami, plakat w tubie oraz bawełnianą torbę ze szczegółowym logiem sitodrukowym na froncie. Tracklista krążka prezentuje się następująco:

JOURNAL DES SAVANTS – tracklista

1. Jaguary (prod. Michał Tomasik)

2. Odłączony (prod. April Joke)

3. „Nie martw się Janku…” (prod. Leukocytowaty)

4. Konie (prod. Zebra)

5. VIVIAN boy (prod. Mateusz Brodziński)

6. Połowa nieba (prod. MXON)

7. 28.X.2014 (prod. 6 luty)

8. Nerval (prod. Zebra)

9. Tanger-nova (prod. April Joke)

10. Paczka (prod. Migekk)

11. Viper Room (prod. Sajk)

12. Sen dziecięcy (prod. Mateusz Brodziński)

Album swoją premierę ma mieć wraz z końcem marca.

Co tam u Hashashinsów?

Wytwórnia Deysa, nakładem której ukaże się powyższy album, działa niezwykle prężnie. Ekipa zapowiedziała na rok 2022 kolejne kolektywne wydawnictwo, Motorowy terror. Dostępny jest już pierwszy singiel z płyty – PIŁA. Jak mówią artyści o swoim nowym projekcie:

Hashashins – Motorowy terror ukaże się na przełomie wiosny i lata 2022. Płyta powstanie podczas realizacji projektu „HASHABUS”. Ekipa Hasha przemierzy całą Polskę w czarnym piętrowym autobusie przerobionym na mobilne studio. Vlogi, muzyka, wspaniali goście, spotkania z fanami oraz koncerty prosto z dachu Hashabusa to tylko ułamek tego czego będziecie mogli doświadczyć. Więcej informacji już wkrótce.

My nie możemy się doczekać!

Na oficjalnym kanale youtube’owym wytwórni HASHASHINS pojawił się nowy singiel Zera, promujący jego nadchodzące wydawnictwo, JOURNAL DES SAVANTS. Sprawdź szczegóły. Zero – Paczka Podkład do numeru wyprodukował Migekk. Za teledysk odpowiedzialny jest @ciezkiprzekaz. Mixem i masteringiem zajął się Michał Tomasik. Nowa płyta Zero Trzecie studyjne wydawnictwo Zera jest już w drodze. Preorder można zamówić tutaj. […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →