Youtube

Nowy singiel Kaza Bałagane – „CEO (Młody Szef)”


01 grudnia 2021

Podziel się newsem:

Kaz Bałagane nie osiada na laurach. Po niedawnym wydaniu solowej płyty, Cock 0z. Mixtape, przerywa milczenie nowym numerem. Sprawdź szczegóły.

Za podkład muzyczny w nowym tracku Kaza Bałagane odpowiedzialny jest producent o ksywie Bahsick. Mixem i masteringiem zajął się Grrracz.

Kaz Bałagane – CEO (Młody Szef)

Ostatnie ruchy Kaza Bałagane

26 sierpnia ukazała się ukazała się dziewiąta legalna solówka rapera, Cock 0z. Mixtape, która przez jakiś czas królowała w zestawieniu OLiS.

Cock 0z. Mixtape – tracklista

 1. Mgła (Intro)
 2. Opalony Cham
 3. Ananas
 4. Money Mitch
 5. Multi Pochette
 6. W Materiale (ft. HAŁASTRA)
 7. Milionerek (skit) (ft. TEKTONIKA)
 8. BLUEFACE (ft. Młody Dron)
 9. Trapster (ft. Kaczy)
 10. Miodek (ft. DMN)
 11. Srebrna Sukienka
 12. Dorex
 13. Audemars
 14. Insalata Mista (Po co) (ft. Koldi)
 15. To idzie (ft. Amen Pacierzu)
 16. Lotto (ft. Kabe)
 17. Szafa (ft. PRO8LEM)
 18. Szukam Cienia (ft. Avi & Matkaboska)
 19. Tudej
 20. Shopping
 21. Sparing (ft. Smolasty)
 22. Włóczęga (ft. CatchUp)
 23. Dodatkowe jajko
 24. Pomówienia (ft. Kobik)

Przeczytaj także: Hałastra i Kaz Bałagane promują „Sztukę Drugiego Obiegu” nowym singlem

Od tamtej pory nie mieliśmy od niego nowego materiału, a jak mawia stare rapowe porzekadło – nowy Kaz to święto, więc cieszymy się, że jego milczenie wydawnicze nie trwało długo. Oprócz wydania płyty, artysta wszedł także na rynek klubowy, otwierając własny, prestiżowy lokal. Raper ponadto objął pieczę nad duetem HAŁASTRA – zajmuje się promowaniem ich twórczości, tak by dotarła do szerszego grona odbiorców.

Przeczytaj także: Mata zagrał spontaniczny koncert w klubie Kaza Bałagane

Czyżby kolejna, dziesiąta płyta Kaza była już w drodze, a singiel ją zwiastował? Niestety nie mamy jeszcze informacji, czy tak jest, czy to po prostu luźno wrzucony numer. Będziemy Was informować na bieżąco!

Kaz Bałagane nie osiada na laurach. Po niedawnym wydaniu solowej płyty, Cock 0z. Mixtape, przerywa milczenie nowym numerem. Sprawdź szczegóły. Za podkład muzyczny w nowym tracku Kaza Bałagane odpowiedzialny jest producent o ksywie Bahsick. Mixem i masteringiem zajął się Grrracz. Kaz Bałagane – CEO (Młody Szef) Ostatnie ruchy Kaza Bałagane 26 sierpnia ukazała się ukazała […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →