Nowy Kaz to święto! Kaz Bałagane udostępnia kolejny utwór


15 kwietnia 2020

Podziel się newsem:

Kaz Bałagane nie zwalnia tempa i w odstępie dwóch tygodni udostępnia kolejny singiel. Czy to może zwiastować kolejny album warszawskiego rapera? Sprawdźcie szczegóły.

Reklama

Kaz Bałagane zbawieniem polskiego rapu?

Najnowszy singiel warszawskiego rapera nosi tytuł 40 i 4. Ten kto uważał na lekcjach języka polskiego zapewne wie, że liczba ta, w Dziadach Adama Mickiewicza oznaczała przyjście Mesjasza, który miał zbawić cały polski naród. Zatem czy Bałagane można traktować jako tego, który zbawi polski rap?

Na pewno dzięki niemu gatunek ten jest o wiele bardziej kolorowy, a przede wszystkim intrygujący. Wszystko to dzięki ekstrawaganckimi momentami zabiegami fleksyjnymi, słowotwórstwem i licznymi neologizmami.

Kaz Bałagane – 40 i 4

Natomiast najnowszy singiel Kaza, to kwintesencja jego stylu i potwierdzenie, że dobra forma z zeszłorocznego wydawnictwa została utrzymana. Ponadto w 40 i 4 nie brakuje trafnych spostrzeżeń rapera.

Bit do 40 i 4 wyprodukowany został przez Cultena, który w przeszłości współpracował chociażby z Kizo. Natomiast za realizację teledysku odpowiada ekipa Marathon Films.

Kiedy nowy album?

Nie jest żadną tajemnicą, że w 2020 roku ma ukazać się kolejny krążek rapera. Największą niewiadomą jest jednak data jego premiery, a także goście, których na nim usłyszymy. Natomiast wielce prawdopodobne jest to, że jednym z nich będzie Szpaku, ponieważ dwa tygodnie temu do sieci trafił singiel z jego udziałem.

Kaz Bałagane x Szpaku – Niepokoje

Przypomnijmy, że w 2019 roku, swoją premierę miała Polska Gotówkowa, którą streścić można do tych trzech rzeczy: szybkie życie, narkotyki i storytellingi. Krążek możecie odsłuchać na wszystkich platformach streamingowych, bądź legalnie zakupić go ze strony kazbalagane.pl w wersji fizycznej.

Kaz Bałagane - Polska gotówkowa
Kaz Bałagane – Polska Gotówkowa – okładka płyty

Kaz Bałagane – Polska Gotówkowa – odsłuch

Kaz Bałagane nie zwalnia tempa i w odstępie dwóch tygodni udostępnia kolejny singiel. Czy to może zwiastować kolejny album warszawskiego rapera? Sprawdźcie szczegóły. Kaz Bałagane zbawieniem polskiego rapu? Najnowszy singiel warszawskiego rapera nosi tytuł 40 i 4. Ten kto uważał na lekcjach języka polskiego zapewne wie, że liczba ta, w Dziadach Adama Mickiewicza oznaczała przyjście […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Polish Hip-Hop 2020

Biletomat.pl
od 180  PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.