fot. HBO

Nowy James Bond został znaleziony? Internet podjął decyzję


07 października 2022

Podziel się newsem:

James Bond jest na razie rolą nieobsadzoną. Wszystko wskazuje jednak na to, że idealny kandydat został już chyba znaleziony.

Nowy Bond znaleziony?

Daniel Craig razem z produkcją Nie czas umierać, podsumował 15 lat swoich przygód z rolą Agenta 007. James Bond nie zostanie jednak zapomniany, a nowy posiadacz owej roli jest już poszukiwany. Według portalu CBR.com największymi predyspozycjami do objęcia roli mogą pochwalić się Henry Cavil, Regé-Jean Page, Idris Elba, Tom Hardy, a także James Norton. W kuluarach mówiono również o kobiecej wersji Jamesa Bonda, którą wymownie skomentowała Ana de Armas, gwiazda filmu No Time To Die.

Nie ma potrzeby tworzyć kobiecego Bonda. Nie powinno być potrzeby, by kraść czyjąś tożsamość. James Bond jest postacią z powieści i funkcjonuje w uniwersum, w którym jest mężczyzną.

– wyznała aktorka.

Jak się jednak okazało, internet postanowił wybrać swojego własnego Bonda, a wszystko to przez jeden, krótki zwiastun nadchodzącego filmu, który z produkcjami o słynnym agencie nie ma nic wspólnego.

Przeczytaj także: James Bond – agent 007 w największym na świecie polu kukurydzy

james bond ana de armas
fot. HBO

Chodzi o film Wystrzałowe Wesele, który został wyreżyserowany przez Jasona Moore’a (Pitch Perfect). Produkcja doczekała się właśnie nowego trailera, w którym szczególnie jedna aktorka skrada całe show. Mowa tu oczywiście o niesamowitej Jennifer Coolidge, którą internet okrzyknął następnym Jamesem Bondem. Coolidge grająca mamę jednego z głównych bohaterów została ukazana w zwiastunie jako waleczna kobieta trzymająca karabin maszynowy w ręku. Towarzyszyła jej jedna prosta dewiza – nikt nie zadziera z moją rodziną. W mediach społecznościowych zawrzało, a ludzie jednoznacznie okrzyknęli aktorkę kolejną agentką.

Chcę Jennifer Coolidge jako Batmana, Jamesa Bonda i każdy kolejny czarny charakter w filmach.

ZATRUDNIJCIE JENNIFER COOLIDGE JAKO BONDA TCHÓRZE.

Chce widzieć ją jako dziewczynę Bonda.

Wystrzałowe Wesele, zobacz zwiastun!

Głównymi bohaterami filmu Wystrzałowe wesele jest para narzeczonych: Darcy (Jennifer Lopez) i Tom (Josh Duhamel). Planują w końcu sformalizować swój związek, ale zamieszanie wokół przygotowań do ślubu i wesela wyssie z nich całą energię i entuzjazm. Swoje trzy grosze dołożą też Carol (Jennifer Coolidge), matka pana młodego, oraz Sean, były chłopak Darcy (Lenny Kravitz). Na domiar złego, na uroczystości, która zostanie zorganizowana na rajskiej wyspie, pojawią się nieoczekiwani goście. I tak przysięga „nie opuszczę cię aż do śmierci” nabierze nowego wymiaru

– czytamy w opisie filmu.

Film ukaże się na platformie Amazon Prime Video 27 stycznia 2023 roku.

James Bond jest na razie rolą nieobsadzoną. Wszystko wskazuje jednak na to, że idealny kandydat został już chyba znaleziony. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →