fot. Richardson Farms

James Bond – agent 007 w największym na świecie polu kukurydzy


20 września 2022

Podziel się newsem:

James Bond, z okazji 60-lecia filmowej serii, został uwieczniony w kukurydzianym labiryncie. I to nie byle jakim.

James Bond – tylko pozazdrościć takiego 60-lecia

Połączenie największego na świecie labiryntu w polu kukurydzy i Jamesa Bonda to ryzykowny pomysł, ale właściciele Richardson Adventure Farm i tak się na niego zdecydowali. Efekt wyszedł wprost spektakularny. Na powierzchni ponad jedenastu hektarów kukurydzianego pola powstał „obraz” honorujący 60-lecie kultowej filmowej serii.

W labiryncie wycięto portrety pięciu odtwórców roli agenta 007: Seana Connery’ego, Rogera Moore’a, Timothy’ego Daltona, Pierce’a Brosnana i Daniela Craiga. Odtrąceni mogą poczuć się miłośnicy George’a Lazenby’ego – jego postaci akurat zabrakło. W tle widać za to bezimienną dziewczynę Bonda w bikini, Casino de Monte-Carlo oraz samochód słynnego szpiega – Astona Martina.

Przeczytaj: Kto zostanie nowym Bondem? Bukmacherzy mają już swoje typy

james bond 60 lat labirynt
fot. Richardson Farms

James Bond: filmy nie dla dzieci, ale labirynt to rozrywka family friendly

Wzory w labiryncie zostały wycięte dzięki traktorom wyposażonym w system GPS. Maszyny poruszały się po polu, a specjalnie zaprogramowane siewniki rozrzucały nasiona kukurydzy w określonych miejscach, tworząc wcześniej zaprojektowany obraz.

Obecnie trasa przez labirynt liczy ok. 16 kilometrów, a szlag wiedzie przez 28 akrów. Drogę oczywiście można skrócić w zależności od upodobań i możliwości:

Nawet jeśli jest to „największy, najbardziej skomplikowany” labirynt na świecie, zwiedzający mogą wybrać 10-minutowy szlak, w którym można skręcać tylko w lewo albo obejść go w całości w około półtorej godziny. Dostarczamy mapy z punktami kontrolnymi. Są też trzy podnoszone mosty łączące cztery segmenty. Nie ma ślepych uliczek, więc nie można się zgubić

– powiedziała współwłaścicielka farmy, Wendy Richardson.

Labirynt z motywami Jamesa Bonda można zwiedzać do 30 października w Richardson Adventure Farm w Spring Grove w amerykańskim stanie Illinois.

James Bond, z okazji 60-lecia filmowej serii, został uwieczniony w kukurydzianym labiryncie. I to nie byle jakim. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w międzynarodowym […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →