Nowa opcja od Spotify – wyszukiwanie utworu za pomocą tekstu już dostępne


07 października 2020

Podziel się newsem:

Nowa, pomocna funkcja od Spotify. Od teraz będziecie mogli wyszukiwać piosenek za pomocą ich tekstów. Sprawdźcie, jak to działa!

Spotify – nieustanne doskonalenie usług

Spotify to nieustanny pionier wśród serwisów streamingowych przeznaczonych do odtwarzania muzyki. Mimo pojawienia się na rynku takich marek jak chociażby Tidal, to właśnie Spotify wciąż skupia wokół siebie największą rzeszę fanów, a uzyskuje to dzięki nieustannemu doskonaleniu swojego produktu.

Aplikacja nieustannie wzbogacana jest o nowe opcje. Mieliśmy już playlisty dla naszych pupili, możliwość streamowania tej samej muzyki w jednym czasie z przyjaciółmi oraz nowy pakiet Premium Duo dla par. Spotify ponownie wychodzi swoim słuchaczom na przeciw i wprowadza kolejną przydatną funkcję.

Spotify tekst

Wyszukaj piosenki w Spotify za pomocą fragmentu tekstu

Kojarzycie to nieznośne uczucie, gdy macie w głowie jakiś utwór, ale nie pamiętacie ani tytułu, ani wykonawcy? Albo słyszycie super kawałek w restauracji i chcecie go dodać do swojej playlisty? Każdy z nas był w takiej sytuacji chociaż raz, ale koniec z frustracją, głowieniem się i przeczesywaniem otchłani Internetu w poszukiwaniu zaginionych utworów!

Teraz wystarczy, że zapamiętacie fragment tekstu piosenki, wpiszecie go w wyszukiwarkę, a Spotify podsunie Wam propozycję utworów, które mogą pasować do wpisanej przez Was frazy. Sprawdźcie już teraz!

Sprawdźcie również nasze playlisty na Spotify

Nowa, pomocna funkcja od Spotify. Od teraz będziecie mogli wyszukiwać piosenek za pomocą ich tekstów. Sprawdźcie, jak to działa! Spotify – nieustanne doskonalenie usług Spotify to nieustanny pionier wśród serwisów streamingowych przeznaczonych do odtwarzania muzyki. Mimo pojawienia się na rynku takich marek jak chociażby Tidal, to właśnie Spotify wciąż skupia wokół siebie największą rzeszę fanów, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.