Spotify zagra ulubione utwory Waszych zwierząt. Sprawdźcie najnowsze playlisty!


16 stycznia 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Twój pupil już nie będzie wykrzywiał głowy w niezrozumieniu Twoich tanecznych szaleństw. Od teraz możecie słuchać muzyki razem. Sprawdź playlisty dla zwierząt na Spotify!

Czy nasze zwierzęta słuchają muzyki?

Tak, tak, dobrze czytacie. Playlisty skierowane do zwierząt to najnowszy pomysł jednego z serwisów streamingowych, które prześcigają się ze sobą w poszukiwaniu coraz bardziej interesujących pomysłów, pozwalających im przyciągnąć do siebie większą liczbę słuchaczy.

Badania potwierdzają, że ponad 70% właścicieli zwierząt domowych na całym świecie gra muzykę dla swoich mniejszych przyjaciół i uważa, że ​​ich zwierzęta naprawdę ją lubią! W ostatnich czasach powstają nawet specjalne albumy oraz audycje skierowane do naszych pupili. Teraz zwierzętami zainteresował się również jeden z największych serwisów streamingowych na świecie – Spotify.

Spotify Pet Playlists

Pets Playlists – słuchaj muzyki ze swoim pupilem

Spotify postanowiło zebrać w jednym miejscu utwory, które spodobają się naszym pupilom. Pet Playlists pomoże połączyć upodobania zarówno właściciela, jak i zwierzęcia, tak, aby już nikt z Was nie musiał się na siebie obrażać za zły dobór muzyki w domu.

Pet playlists to jednak nieprzypadkowe zbiory utworów, które rzekomo miałyby się spodobać naszym milusińskim. Serwis bazując na muzyce, której słuchamy na co dzień, dobiera odpowiednie utwory, które ucieszą zarówno nas, ale też spodobają się naszym zwierzętom.

Spotify Pet Playlists

Specjalny projekt Spotify oferuje kilka rodzajów playlist, a każda z nich zawiera około 30 utworów. Wystarczy tylko wybrać odpowiednie zwierzę: psa, kota, jaszczurkę, ptaka, bądź chomika, uzupełnić kilka informacji na jego temat, na przykład: w jakim jest nastroju i jakie jest jego usposobienie, dodać zdjęcie, wpisać imię i gotowe! Możecie teraz wspólnie cieszyć się muzyką!

Swoją specjalną playlistę dla siebie i swojego pupila możecie stworzyć tutaj!

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: