Spotify stworzyło specjalny pakiet dla par – Premium Duo

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Od teraz możecie korzystać ze swoją połówką ze Spotify w ramach jednej subskrypcji i słuchać swojej ulubionej muzyki razem lub osobno, bez ograniczeń.

Premium Duo od Spotify – płać mniej, słuchaj więcej

Jeśli mieszkasz ze swoją połówką i oboje słuchacie dużo muzyki, Spotify przygotowało coś specjalnie dla Was – pakiet Premium Dla Dwojga. Dotychczas serwis streamingowy oferował jedynie pakiety subskrypcji dla rodziny (maksymalnie 6 użytkowników), indywidualny oraz studencki. Teraz dołącza do niego Duo.

Premium Duo – słuchaj razem lub osobno

Premium Duo zawiera dwa osobne konta premium dla użytkowników mieszkających pod tym samym adresem, co oznacza, że wcale nie musicie słuchać tego samego w tym samym czasie. Poza udogodnieniami, jakie zapewniają pozostałe pakiety Spotify Premium, czyli słuchanie muzyki bez reklam, w trybie offline oraz nielimitowana możliwość przewijania i odtwarzania dowolnych utworów, opcja Duo tworzy również Waszą wyjątkową, wspólną playlistę Duo Mix. Algorytm zbiera w niej utwory, których oboje lubicie słuchać.

Spotify Duo

Pakiet Premium Duo to koszt 24,99 zł miesięcznie. Subskrypcję można anulować w dowolnym momencie. Dodatkowo, jeśli jesteście już posiadaczami któregokolwiek pakietu Spotify Premium, zmieni się on na Premium Duo z zachowaniem wszystkich zgromadzonych przez Was dotychczas danych profilu, takich jak biblioteki, playlisty, zapisane utwory i rekomendacje. Dla nowych użytkowników Premium, pakiet Duo będzie dostępny przez pierwszy miesiąc za darmo. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.

Spotify Duo

Jeśli już dołączycie do Spotify Premium – sprawdźcie koniecznie nasze playlisty

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.