materiały prasowe

Netflix ujawnił, kiedy ukaże się 7. sezon „Brooklyn 9-9” w Polsce


24 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Netflix oficjalnie potwierdził, kiedy na platformie zadebiutuje siódmy sezon Brooklyn 9-9. Fani serialu już w lutym będą mogli cieszyć się nowymi odcinkami.

Brooklyn 9-9 – kolejny sezon już w lutym

O premierze najnowszego sezonu Brooklyn 9-9 w Polsce Netflix poinformował za pośrednictwem mema. Według obrazka opublikowanego na fanpage’u platformy streamingowej serial ujrzy światło dzienne 6 lutego. Siódmy sezon popularnej serii składać się będzie z trzynastu premierowych epizodów. Widzowie, którzy mieli już szansę zapoznać się z nadchodzącym sezonem, oceniają go bardzo wysoko. Społeczność portalu Filmweb przyznała siódmemu sezonowi osiem na dziesięć gwiazdek.

To nie koniec serialu, przed nami jeszcze jeden sezon

Choć ostatni sezon Brooklyn 9-9 został już nakręcony i wyemitowany, Polacy jeszcze nie mieli do niego dostępu. Seria zakończy się na ósmej odsłonie składającej się z dziesięciu odcinków. Podtytuł, który nadano zwieńczeniu historii przedstawionej w Brooklyn Nine-Nine, brzmi Ostatnia jazda. Podobnie, jak przedostatni sezon, zebrał wysokie noty wśród widzów. Ostatni sezon został wyemitowany w Stanach Zjednoczonych między sierpniem a wrześniem zeszłego roku. Na razie nie wiadomo, kiedy ósma odsłona Brooklyn 9-9 zawita na polskiej stronie platformy streamingowej.

Zobacz: Spotify łączy siły z Netflixem i udostępnia playlisty i ścieżki dźwiękowe z najpopularniejszych produkcji

Serial Dana Goora i Michaela Schura zadebiutował w 2013 roku i składał się z dwudziestu dwóch odcinków. Aż do sezonu szóstego liczba epizodów nie spadała poniżej dwudziestu. Dopiero wspomniana odsłona serii z 2019 roku zeszła do osiemnastu odcinków. Mimo nieustannego zainteresowania, na razie nie wiadomo niczego na temat potencjalnych spinoffów. W serialu występują m.in. Andy Samberg, Terry Crews, Joe Lo Truglio oraz Andre Braughter.

Brooklyn 9-9 – oficjalny zwiastun

Netflix oficjalnie potwierdził, kiedy na platformie zadebiutuje siódmy sezon Brooklyn 9-9. Fani serialu już w lutym będą mogli cieszyć się nowymi odcinkami. Brooklyn 9-9 – kolejny sezon już w lutym O premierze najnowszego sezonu Brooklyn 9-9 w Polsce Netflix poinformował za pośrednictwem mema. Według obrazka opublikowanego na fanpage’u platformy streamingowej serial ujrzy światło dzienne 6 […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →