Spotify

Spotify łączy siły z Netflixem i udostępnia playlisty i ścieżki dźwiękowe z najpopularniejszych produkcji


24 listopada 2021

Podziel się newsem:

Spotify we współpracy z Netflixem stworzyło miejsce, w którym fani produkcji streamingowego giganta znajdą oficjalne playlisty, soundtracki i wiele innych materiałów związanych z najpopularniejszymi tytułami.

Spotify i Netflix łączą siły

Spotify uruchomiło Netflix Hub, miejsce gdzie użytkownicy mogą uzyskać dostęp do wyselekcjonowanych playlist, ścieżek dźwiękowych, podcastów i różnych ekskluzywnych treści związanych z tytułami na Netflixie.

Nowo utworzone centrum jest dostępne zarówno dla użytkowników korzystających ze Spotify za darmo, jak posiadaczy konta premium w USA, Kanadzie, Australii, Nowej Zelandii, Wielkiej Brytanii, Irlandii i Indiach. Po wyszukaniu hasła „Netflix” w Spotify, w jednym miejscu można znaleźć muzykę z programów Netflix.

Dzisiejsze popularne programy i filmy nie tylko inspirują fandomy, ale także podsycają obsesje w Internecie. Do tego stopnia, że ​​w ciągu dwóch tygodni od debiutu serialu Squid Game w serwisie Netflix słuchacze Spotify stworzyli ponad 22 500 unikalnych tematycznych playlist, aby zapewnić ciągłą zabawę. Oczywiste jest, że po pojawieniu się napisów końcowych widzowie chcą jeszcze więcej – i przychodzą do Spotify, aby to usłyszeć.

czytamy w poście na blogu Spotify

Sprawdź także: Spotify doda do aplikacji teksty piosenek

Spotify i Netflix łączą siły
Spotify

Playlisty i ścieżki dźwiękowe z najpopularniejszych produkcji Netflixa dostępne na Spotify

W Netflix Hub użytkownicy będą mogli uzyskać dostęp do oficjalnych playlist takich tytułów, jak Dom z papieru, Bridgertonowie i On My Block, a także oficjalnych ścieżek dźwiękowych do seriali Squid Game czy Cowboy Bebop.

Przeczytaj: Netflix z nowym liderem. „Squid Game” spadło ze szczytu podium

Dodatkowo, Spotify zaprezentowało także dodatkowe materiały z albumu nowego westernu Netflixa Zemsta rewolwerowca, który zawiera kulisy tworzenia ścieżki dźwiękowej stworzonej przez JAY-Z, na której udzielili się m.in. Kid Cudi, Koffee i Ms. Lauryn Hill.

Spotify we współpracy z Netflixem stworzyło miejsce, w którym fani produkcji streamingowego giganta znajdą oficjalne playlisty, soundtracki i wiele innych materiałów związanych z najpopularniejszymi tytułami. Spotify i Netflix łączą siły Spotify uruchomiło Netflix Hub, miejsce gdzie użytkownicy mogą uzyskać dostęp do wyselekcjonowanych playlist, ścieżek dźwiękowych, podcastów i różnych ekskluzywnych treści związanych z tytułami na Netflixie. […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →