Natalia Nykiel udostępnia wideo z trasy „Error Tour”

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kolejna niespodzianka od Natalii Nykiel! Artystka udostępniła fragmenty DVD z trasy Error Tour. Zobaczcie, jak wyglądały te wyjątkowa koncerty!

Kolejne niespodzianki od Natalii Nykiel

Natalia Nykiel nie przestaje zaskakiwać swoich fanów. Po szeregu atrakcji, związanych z jej ostatnim albumem Origo EP i wydanym niedawno, niespodziewanym singlu Atlantyk, wokalistka przychodzi z kolejnymi nowościami.

Natalia Nykiel – Atlantyk

Artystka nie mogła zagrać swojej zaplanowanej na wiosnę trasy, promującej jej ostatnie, wyjątkowe wydawnictwo Origo EP, którym zaczęła podbijać rynek zagraniczny. Dobra wiadomość jest jednak taka, że już dziś możecie przenieść się w koncertową rzeczywistość Natalii.

Natalia Nykiel Error Tour DVD

Natalia Nykiel zaprasza na koncert z trasy Error Tour

Wokalistka zaprasza nas bowiem ponownie na Error Tour – trasę, którą zagrała w 2016 roku, w ramach promocji swojego debiutanckiego albumu Lupus Electro. To świetna niespodzianka zarówno dla tych, którzy z Natalią są od samego początku, jak i fanów, którzy odkryli jej talent dopiero niedawno. Ci pierwsi mają okazję przypomnieć sobie koncertowe emocje sprzed kilu lat, a drudzy zobaczyć, jak wyglądały koncertowe początki artystki. Już wtedy bowiem występy Natalii zachwycały rozmachem i dopracowaniem każdego szczegółu.

Na oficjalnym kanale Natalii Nykiel w serwisie YouTube pojawiło się sześć koncertowych teledysków do takich utworów jak Dym, Pusto, Zagadka Pawiego Wzoru, Error, Ground Level z gościnnym udziałem producenta Auera oraz Rzeźba z Andrzejem Mrozkiem.

Pełen zapis DVD z trasy Error Tour znalazł się na specjalnym wydaniu albumu Lupus Electro. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji go zobaczyć, już teraz możecie przenieść się na koncert Natalii, nawet z własnych domów!

Natalia Nykiel – Error Tour, zobacz DVD z koncertu

Natalia Nykiel – Dym (Live from Error Tour)

Natalia Nykiel – Ground Level fest. Auer (Live from Error Tour)

Natalia Nykiel – Error (Live from Error Tour)

Natalia Nykiel – Zagadka Pawiego Wzoru (Live from Error Tour)

Natalia Nykiel – Rzeźba feat. Andrzej Mrozek (Live from Error Tour)

Natalia Nykiel – Pusto (Live from Error Tour)

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.