Najlepsze występy na gali MTV VMA 2019


27 sierpnia 2019

Podziel się newsem:

Gali rozdania nagród MTV Video Music Awards towarzyszyły występy artystów, którzy są obecnie na topie. Zobaczcie nagrania z najciekawszych wykonań.

W nocy poznaliśmy zwycięzców tegorocznej gali rozdania nagród MTV Video Music Awards. Pełną listę zwycięzców znajdziecie tutaj.

Natomiast na kanale MTV na YouTube’ie można obejrzeć nagrania ze wszystkich występów, które towarzyszyły ceremonii. Wybraliśmy te najlepsze. Zobaczcie:

MTV Video Music Awards 2019 – najlepsze występy

Taylor Swift – You Need To Calm Down i Lover

Jedna z największych wygranych gali. Utwory, które zaprezentowała pochodzą z jej najnowszego albumu – Lover, który ukazał się w ubiegły piątek.

Shawn Mendes, Camila Cabello – Señorita

Jeden z najgorętszych duetów ostatnich miesięcy. Shawn Mendes i Camila Cabello za utwór Señorita zdobyli statuetkę w kategorii Najlepszy Duet.

Miley Cyrus – Slide Away

Podczas tegorocznej gali MTV VMA Miley po raz pierwszy wykonała na żywo swój najnowszy singiel – Slide Away, który opowiada o jej rozstaniu z Liamem Hemsworthem.

Missy Elliott – The Rain, Hot Boyz, Get Ur Freak On, Work It, Pass That Dutch i Lose Control

Laureatka Video Vanguard Award na scenie wykonała swoje największe przeboje. Występowi Missy Elliott towarzyszyły niesamowite wizualizacje i efekty specjalne.

Normani – Motivation

Wokalistka, która współpracowała m.in. z Calvinem Harrisem, Khalidem czy Samem Smithem, wykonała swój najnowszy singiel – Motivation.

Rosalía – A Ningun Hombre, Yo x Ti, Tu x Mi, Aute Cuture

Latynoska wokalistka przyzwyczaiła nas już do niesamowitych występów. Podczas gali zaprezentowała swoje najnowsze kawałki, a na scenie towarzyszył jej Ozuna.

Gali rozdania nagród MTV Video Music Awards towarzyszyły występy artystów, którzy są obecnie na topie. Zobaczcie nagrania z najciekawszych wykonań. W nocy poznaliśmy zwycięzców tegorocznej gali rozdania nagród MTV Video Music Awards. Pełną listę zwycięzców znajdziecie tutaj. Natomiast na kanale MTV na YouTube’ie można obejrzeć nagrania ze wszystkich występów, które towarzyszyły ceremonii. Wybraliśmy te najlepsze. […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →