Normani zaprezentowała nowy singiel. Posłuchajcie „Motivation”


19 sierpnia 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kariera Normani nabiera rozpędu. Tym razem artystka zaprezentowała utwór Motivation, który współtworzyła z Arianą Grande.

Normani jako solowa artystka jest obecna na scenie stosunkowo krótko (wcześniej występowała w zespole Fifth Harmony). Zdążyła już jednak współpracować z najpopularniejszymi artystami. Wokalistka nagrała kawałki m.in. z Calvinem Harrisem, Kehlani czy Quavo. W ostatnim czasie pojawiła się w hitach Love Lies Khalida oraz Dancing With A Stranger u boku Sama Smitha.

Sam Smith, Normani – Dancing With A Stranger

Teraz artystka zaprezentowała swój nowy singiel. Motivation to energetyczny utwór utrzymany w klimacie najlepszych przebojów r&b. Przy jego tworzeniu Normani współpracowała z producentami: Ilyą Salmanzadehem, Savanem Kotechą i Maksem Martinem. Wśród autorów kawała jest także Ariana Grande.

normani motivation

Wraz z utworem ukazał się teledysk, wyreżyserowany przez Dave’a Meyersa oraz Daniela Russella. W pierwszym ujęciu artystka jako młoda dziewczynka ogląda teledyski w kultowym programie 106 & Park w telewizji BET, w domu swojej babci w Nowym Orleanie, marząc o tym, że pewnego dnia będzie jak swoi idole.

Normani – Motivation

Normani i Ariana Grande znają się bardzo dobrze. Autorka Motivation występuje jako support podczas koncertów z amerykańskiej części Sweetener World Tour.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: