Nadchodzi następca TikToka? – poznajcie apkę LEGO VIDIYO

Podziel się newsem:

Firma LEGO wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i tworzy własnego TikToka. Poznajcie aplikację LEGO VIDIYO, która być może stanie się zaraz kolejnym hitem Internetu.

LEGO VIDIYO nowym TikTokiem?

TikTok w ostatnim czasie urósł do ogromnych rozmiarów, a jego popularność wzrosła do tego stopnia, że marka może się już spokojnie mierzyć z takimi gigantami jak Facebook, czy Google. Na fali popularności tworzenia krótkich filmików, którymi dzielą się w sieci użytkownicy TikToka powstaje wiele koncepcji, bazujących na podobnych zasadach działania. Nową alternatywę dla fanów podobnych aktywności internetowych proponuje firma LEGO.

Popularny producent klocków staje na wysokości zadania i wychodzi naprzeciw internetowym trendom, tworząc aplikację LEGO VIDIYO we współpracy z wytwórnią Universal Music. Ma ona połączyć fanów budowania z miłośnikami aktywności w sieci, a jednocześnie zachęcić młodszych użytkowników Internetu do ponownego sięgania po odstawione na rzecz smartfonów klocki.

LEGO VIDIYO aplikacja klocki
LEGO VIDIYO

LEGO VIDIYO – jak to działa?

Aby to osiągnąć, LEGO stworzyło kilka nowych mini zestawów, które będą kompatybilne z ich apką do tworzenia krótkich filmików. Wykorzystując dostępne w zestawach kolorowe figurki oraz tak zwane bitbitsy, czyli kolorowe kwadraciki z nadrukowanymi symbolami, użytkownicy LEGO VIDIYO będą w stanie tworzyć mini teledyski. Jak to działa?

LEGO VIDIYO aplikacja klocki
LEGO VIDIYO – bitbitsy

Aplikacja będzie wykorzystywała technologię rozszerzonej rzeczywistości. Każdy bitbits, to inny efekt, czy aktywność, którą można wykorzystać w tworzonym teledysku, na przykład konfetti, efekt zdjęcia rentgenowskiego, czy gra na saksofonie. Aplikacja będzie też miała wbudowaną bibliotekę muzyczną, z której będzie można dowolnie korzystać. Wystarczy tylko umieścić kolorową figurkę w centrum aparatu Waszego smartfona i rozpocząć zabawę!

LEGO VIDIYO aplikacja klocki
LEGO VIDIYO

Przy użyciu bitbitsów figurka zaczyna tańczyć, śpiewać i wykonywać inne czynności, na którą pozwalają posiadane przez Was efekty. Powstałe teledyski będą trwać maksymalnie minutę i po zweryfikowaniu przez administrację aplikacji mogą zostać opublikowane do wglądu przez innych użytkowników LEGO VIDIYO.

LEGO VIDIYO aplikacja klocki
LEGO VIDIYO

LEGO VIDIYO – czy nowa aplikacja ma szansę odnieść sukces?

Aplikacja wydaje się świetną alternatywą dla dzieci pragnących spełnić swoje marzenia o pozostaniu tiktokerem, jednocześnie zachęcając je do większego zainteresowania samymi klockami niż smartfonem, a to wszystko łączy się z muzyką. LEGO VIDIYO jest z pewnością o wiele bezpieczniejszą platformą dla dzieci, dzięki funkcji weryfikacji powstałych treści, ale czy okaże się równie atrakcyjna i będzie w stanie odnieść sukces na miarę TikToka?

Sprawdźcie aplikację i przekonajcie się sami! Polska premiera zarówno aplikacji LEGO VIDIYO, jak i dedykowanych jej zestawów klocków będzie miała miejsce już 16 lutego. Nie przegapcie! Więcej informacji znajdziecie na stronie aplikacji.

Firma LEGO wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i tworzy własnego TikToka. Poznajcie aplikację LEGO VIDIYO, która być może stanie się zaraz kolejnym hitem Internetu. LEGO VIDIYO nowym TikTokiem? TikTok w ostatnim czasie urósł do ogromnych rozmiarów, a jego popularność wzrosła do tego stopnia, że marka może się już spokojnie mierzyć z takimi gigantami jak Facebook, czy Google. […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →