Facebook usuwa przycisk “Lubię to” na swoich stronach


11 stycznia 2021

Podziel się newsem:

Zmian na Facebooku ciąg dalszy. Tym razem platforma pozbywa się opcji “Lubię to” na swoich stronach. Co otrzymamy w zamian?

“Lubię to” znika z Facebooka?

“Lubię to” to znak towarowy i zdecydowanie najbardziej charakterystyczny element Facebooka, którym zresztą portal ten zasłynął. Kultowy kciuk w górę przez lata był kojarzony właśnie z platformą Marka Zuckerberga.

W ferworze zmian wizerunkowych Facebooka, z aplikacji już niedługo zniknie właśnie przycisk “Lubię to” towarzyszący stronom, który pozwalał śledzić ich działania i tworzyć swego rodzaju społeczność fanów. Poza tym, tak zwane “lajki” były jak dotąd jedną z najważniejszych miar, która często określała sukces i wartość danej strony oraz stającego za nią podmiotu.

Facebook lubię to
Facebook – przycisk “Lubię to”

“Obserwuj” zamiast “Lubię to”

Facebook stwierdził jednak, że bardziej istotną kwestią od polubienia danego fan page’a jest jego obserwowanie, bo to ono gwarantuje wyświetlanie na naszym głównym wallu aktualności ze stron.

zmiany na Facebooku
zmiany na Facebooku

Zmiany w wyglądzie Facebooka. Co nowego nas czeka?

Dodatkowo, w ramach kolejnych przebudowań stron Facebooka, dzięki którym nawigowanie ma stać się łatwiejsze i bardziej intuicyjne, do stron trafi nowy kanał aktualności. Co to oznacza? Od teraz będziemy mogli dołączać do rozmów z poziomu stron, a komentarze umieszczone przez profile publiczne zostaną wyróżnione ponad wszystkimi innymi. Dodatkowo, możliwość obserwowania stron pojawi się także przy wspominanych komentarzach osób publicznych.

Podobają Wam się te nowe zmiany na Facebooku?

Zmian na Facebooku ciąg dalszy. Tym razem platforma pozbywa się opcji “Lubię to” na swoich stronach. Co otrzymamy w zamian? Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →