Facebook Dating: nowa aplikacja randkowa już dostępna w Polsce


22 października 2020

Podziel się newsem:

Facebook postanowił stworzyć konkurencję Tinderowi i uruchomił własną platformę do randkowania. Usługa od dziś jest już dostępna dla polskich użytkowników. Sprawdźcie szczegóły.

Pierwsze testy Facebook Dating rozpoczęły się już w 2018 roku w Kolumbii. Następnie usługa trafiała do kolejnych miejsc i można z niej korzystać już w 20 krajach. Od dziś dostępna jest także w Polsce.

Do tej pory liderem wśród darmowych aplikacji randkowych był Tinder. To prosta w obsłudze apka, w której użytkownicy jednym przesunięciem palca określają, czy dana osoba jest dla nich atrakcyjna. Czy platforma stworzona przez Facebooka jest w stanie mu zagrozić? Sprawdźcie, na czym polega Facebook Dating,

Facebook Dating – jak wygląda aplikacja randkowa od Facebooka?

Podstawową różnicą, która odróżnia Facebook Dating od Tindera jest to, że apka Facebooka nie polega na swipe’owaniu, by nie sprowadzać ludzi do jednego awatara.

Użytkownicy aplikacji będą mieli szeroki wybór w kwestiach płci oraz orientacji seksualnej. Identyfikować się można jako: kobieta, kobieta transpłciowa, mężczyzna, mężczyzna transpłciowy albo osoba bez określonej tożsamości.

Facebook Dating

Portal ma zadbać również o to, by w serwisie randkowym nie pojawiały nam się osoby, które znamy. Da się jednak znaleźć kogoś z listy kontaktów, za pomocą fukcji Sympatia (Secret Crush).

W Facebook Dating, informacja o tym, że ktoś nam się podoba przekazywana jest od razu. Jedynie w przypadku opcji Symaptia portal poinformuje o tym zainteresowane strony dopiero w momencie, gdy obie wykonają taki krok.

Facebook Dating

Facebook Dating ma także oddzielny komunikator, który pozwala wysyłać wyłącznie wiadomości tekstowe. Dzięki temu użytkownicy mogą skupić się na rozmowie bez zbędnych i niechcianych zdjęć czy linków.

Aplikacja, nie chcąc zachęcać do spotykania się na mieście w czasie pandemii, proponuje użytkownikom tzw. wirtualne randki, czyli po prostu wideorozmowy.

Facebook Dating

Więcej szczegółów dotyczących aplikacji randkowej od Facebooka znajdziecie pod tym linkiem.

Facebook postanowił stworzyć konkurencję Tinderowi i uruchomił własną platformę do randkowania. Usługa od dziś jest już dostępna dla polskich użytkowników. Sprawdźcie szczegóły. Pierwsze testy Facebook Dating rozpoczęły się już w 2018 roku w Kolumbii. Następnie usługa trafiała do kolejnych miejsc i można z niej korzystać już w 20 krajach. Od dziś dostępna jest także w […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →