Tinder Ci się znudził? Tych 5 randkowych apek dla freaków (i nie tylko) pomoże Ci znaleźć drugą połówkę.

Ania Hofman
05 stycznia 2018

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Jesteś geekiem, maniakiem siłki albo hejterem? Te apki pomogą Ci znaleźć prawdziwą miłość jeszcze przed Walentynkami.  ;)

Znudziły Ci się one night standy? A może nie lubisz oceniać ludzi po 2 fotkach i krótkim opisie? Jeśli Tinder nie służy Twojemu życiu sercowemu (lub łóżkowemu) – mamy dla Ciebie kilka alternatywnych apek, gdzie swoją drugą połówkę mogą znaleźć nawet najbardziej zakręcone osobniki.

1. SWEATT to aplikacja stworzona dla miłośników wszelkich sportów i rekreacji. Nie wyobrażasz sobie życia bez codziennych treningów? Marzy Ci się chłopak, z którym będziesz uprawiać acrojogę? Ta apka pozwoli Wam się wspólnie spocić!

2. Lime to narzędzie, które kroczek po kroczku zaprowadzi Ciebie do drugiej połówki. I to dosłownie! Aplikacja w doborze par bierze pod uwagę liczbę wykonywanych przez kandydatów kroków. Wolisz oglądać seriale na Netflixie i niezbyt się widzisz u boku maratończyka. Lime znajdzie dla Ciebie odpowiedniego leniucha. ;)

3. Cuddli to apka dla geeków i nerdów. Uwielbiasz Star Warsy, nocki zarywasz przed kompem i jarasz się cosplay’em. Całkiem możliwe, że Twój soulmate zalogował się już na Cuddli.

4. Podobno nic tak nie łączy ludzi, jak wspólna nienawiść do tych samych rzeczy. Na tej zasadzie opiera się apka Hater. Hater’s gonna hate? Haters gonna love! <3

5. OKCupid to apka, dzięki której odsiejesz miłosne ziarno od plew. Dzięki pogłębionemu wywiadowi (od pytań o to, czy opuszczasz deskę w toalecie, poprzez fetysze, aż do ukochanej literatury) apka matchuje ludzi, z którymi najprawdopodobniej nie uświadczysz krępującej ciszy.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: