fot. dailyadvent.com

Tinder z nową funkcją. Znajdź partnera razem ze znajomymi


10 stycznia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Popularna aplikacja randkowa testuje nowe funkcje. Wkrótce na Tinderze będzie dostępna opcja Swipe Party, która umożliwi znajomym na wspólne przeglądanie hipotetycznych randek.

Tinder. Jak zdobyć perfekcyjny match?

Nie ulega wątpliwości, że to jedna z najbardziej popularnych aplikacji randkowych. Dobrze pozycjonuje się pośród graczy takich, jak Badoo, Sympatia.pl czy Facebook Dates. Wprowadzenie tych ostatnich miało potencjał na zachwianie dominacją Tindera, lecz medium nadal utrzymuje swoją rangę, a co więcej, wciąż wprowadza innowacyjne rozwiązania, które mają na celu poprawić komfort użytkowników i ułatwić im znalezienie właściwej pary.

Jednym z takich ruchów było choćby zgranie aplikacji ze Spotify. Udostępnianie lubianej muzyki przyczyniło się do wzrostu dopasowań, tzw. “matchów” o 10%.  Wiceprezes ds. innowacji produktu, Kyle Miller stwierdził, że dodanie muzyki wyraźnie podniosło jakość funkcjonowania apki.

Przeczytaj: Matching na Tinderze na podstawie… muzyki? Teraz to możliwe

Tinder randki nowa funkcja Swipe Party

Czas na Swipe Party

W pierwszym rzucie lockdownu, dużym zainteresowaniem cieszyła się wtyczka do Netflixa, która umożliwiała znajomym wspólne oglądanie tej samej produkcji i jednoczesne czatowanie na jednym ekranie. Netflix Party mogło, choć nie musiało być swoistego rodzaju inspiracją dla reprezentantów Tindera.

Jak donosi serwis TechCrunch, testowana opcja Swipe Party służy do wspólnego przeglądania kandydatów na potencjalne randki. Znajomi użytkownika będą mogli wziąć udział w Swipe Party, jeśli potwierdzą swoją tożsamość (weryfikacja następuje poprzez numeru telefonu), a zainteresowana osoba da im dostęp do kamery i mikrofonu.

Do tej pory przeglądanie kandydatów było dostępne wyłącznie dla indywidualnych użytkowników. Kiedy opcja będzie dostępna w Polsce – skorzystacie z nowej funkcji Tindera?

Popularna aplikacja randkowa testuje nowe funkcje. Wkrótce na Tinderze będzie dostępna opcja Swipe Party, która umożliwi znajomym na wspólne przeglądanie hipotetycznych randek. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →