Facebook ze swoją aplikacją randkową. Wygryzie Tindera?

Obserwuj nas na instagramie:

Facebook Dating, czyli nowa aplikacja randkowa została przedstawiona w 2018 roku. Pierwszym państwem, w którym ją testowano była Kolumbia. Wszystko wskazuje na to, że niebawem pojawi się ona także w Polsce. Sprawdźcie szczegóły.

Do tej pory liderem wśród darmowych aplikacji randkowych był Tinder, który trochę zmienił nasze podejście do szukania drugiej połówki za pomocą portali internetowych.

tinder facebook dating

Facebook Dating – konkurencja dla Tindera?

Okazuje się jednak, że na rynku pojawi się mocna konkurencja dla Tindera w postaci Facebook Dating. Sprawdźcie, co oferuje aplikacja największego portalu społecznościowego.

facebook dating
Zdjęcie ze strony spidersweb.pl

Propozycje par będą pokazywane na podstawie wcześniej ustalonych preferencji, następnie wspólnych zainteresowań, znajomych i grup, do których należymy.

Twórcy postarali się także o to, żeby podczas korzystania z apki nie natrafić na kogoś znajomego. Profil będzie niewidoczny dla naszych znajomych oraz dla osób które z Facebook Dating nie korzystają. Appka nie będzie niczego publikowała na naszym wallu. Będzie natomiast możliwość randkowania z osobami wybierającymi się na daną imprezę czy należącymi do danej grupy.

Rozmowy będzie można przeprowadzać w osobnym komunikatorze, poza Messengerem i WhatsAppem. Co ciekawe, nie będzie można przesyłać zdjęć, co może nas uchronić przez niechcianymi fotkami.

facebook dating
zdjęcie ze strony spidersweb.pl

A Wy co sądzicie o nowej aplikacji Facebooka?

Facebook Dating, czyli nowa aplikacja randkowa została przedstawiona w 2018 roku. Pierwszym państwem, w którym ją testowano była Kolumbia. Wszystko wskazuje na to, że niebawem pojawi się ona także w Polsce. Sprawdźcie szczegóły. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →