Tinder

Matching na Tinderze na podstawie… muzyki? Teraz to możliwe


09 grudnia 2021

Podziel się newsem:

Aplikacja Tinder wprowadza nową funkcję. Każdy użytkownik będzie mógł ustawić w profilu swój „hymn”. Co to oznacza? Sprawdź szczegóły.

Nowe funkcje Tindera są związane ze ścisłą współpracą aplikacji z platformą streamingową Spotify, stąd konieczne jest połączenie tych dwóch aplikacji. W nowej sekcji „Eksploruj Tindera” będzie można wybrać „hymn” czyli utwór, który odtworzy się wraz z otworzeniem twojego profilu. Jak twierdzą twórcy, powinien to być utwór, który: „definiuje użytkownika od środka i na zewnątrz”.

Według danych podawanych przez Tinder, w krajach, w których nowa funkcja jest już dostępna, około 40% użytkowników ustawiło swój „hymn” i przyczyniło się to do wzrostu liczby tinderowych „matchów” o 10%. W taki sposób swój najnowszy pomysł opisał wiceprezes ds. innowacji produktu, Kyle Miller:

„Teraz dzięki trybowi muzycznemu użytkownicy aplikacji mogą doświadczyć tego uczucia, gdy jesteś na imprezie i dowiadujesz się, że ktoś uwielbia te same piosenki, co ty. To niesamowite, jak dodanie muzyki jako kolejnego elementu odkrywania podnosi jakość funkcjonowania na Tinderze. Piosenki są bardzo osobistą rzeczą, a tryb muzyczny sprawia, że muzyka może dać początek czemuś nowemu”.

Nie jest pewnym kiedy dokładnie nowa funkcja zostanie dodana do polskiego Tindera. Pewnym jest natomiast, że w najbliższych tygodniach trafi ona do aplikacji we wszystkich krajach, w których funkcjonuje Spotify.

Aplikacja Tinder wprowadza nową funkcję. Każdy użytkownik będzie mógł ustawić w profilu swój „hymn”. Co to oznacza? Sprawdź szczegóły. Nowe funkcje Tindera są związane ze ścisłą współpracą aplikacji z platformą streamingową Spotify, stąd konieczne jest połączenie tych dwóch aplikacji. W nowej sekcji „Eksploruj Tindera” będzie można wybrać „hymn” czyli utwór, który odtworzy się wraz z […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →