LEGO wypuści zestaw klocków Fender Stratocaster


13 października 2020

Podziel się newsem:

Są wśród nas fani klocków LEGO? Świetnie się składa, bo mamy coś, czego nie możecie przegapić! Marka wyprodukuje zestaw gitar Fendera!

Muzyczny zestaw klocków od LEGO

Kto chociaż raz w życiu miał do czynienia z LEGO, ten dobrze wie, że z tego nigdy się nie wyrasta. Te klocki to nie tylko frajda dla dzieciaków, ale często, a może nawet przede wszystkim, dla tych już dorosłych dzieci. Jeśli czujecie się jednymi z nich, a jednocześnie jesteście fanami muzyki – LEGO ma dla Was niespodziankę!

LEGO stworzy gitary Fender Stratocaster

Marka przygotowuje zestaw klocków dla prawdziwych, muzycznych freaków. Już niedługo z kolorowych elementów będziecie mogli ułożyć własną gitarę Fender Stratocaster. Skąd taki pomysł? Projekt stworzył sam fan klocków!

Lego Fender Stratocaster

Jakiś czas temu LEGO ogłosiło konkurs Muzyka dla naszych uszu. Projekt Stratocastera okazał się zwycięskim i będzie pierwszym wyprodukowanym przez LEGO zestawem z serii muzycznej, którą firma chce trafić do swoich dorosłych klientów. Sam Johnson Brick Fanatics, Kierownik ds. Projektowania LEGO Ideas mówi:

Wszyscy widzieli gitarę Fender Stratocaster, jest ona bardzo znana i uważamy, że ożywienie jej z klocków LEGO będzie ekscytujące. Muzyka to stosunkowo nowe miejsce do zabawy dla LEGO, więc nie możemy się doczekać, kiedy zobaczymy efekty realizacji tych projektów.

LEGO Fender Stratocaster – kiedy premiera?

TOMOELL, autor zwycięskiego pomysłu zaprojektował w ramach swojego zgłoszenia wiele Stratocasterów w różnych wersjach kolorystycznych. Nie wiadomo jeszcze, który z nich wyprodukuje LEGO. Finalna wersja zestawu ma pojawić się na rynku w 2021 roku.

Lego Fender Stratocaster

Są wśród nas fani klocków LEGO? Świetnie się składa, bo mamy coś, czego nie możecie przegapić! Marka wyprodukuje zestaw gitar Fendera! Muzyczny zestaw klocków od LEGO Kto chociaż raz w życiu miał do czynienia z LEGO, ten dobrze wie, że z tego nigdy się nie wyrasta. Te klocki to nie tylko frajda dla dzieciaków, ale […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →