materiały prasowe

Mrozu z emocjonalnym singlem “Palę w oknie”


04 lutego 2022

Podziel się newsem:

Mrozu podzielił się trzecim utworem zwiastującym jego najnowszy album. Sprawdźcie utwór Palę w oknie.

Złoty Mrozu

Mrozu nieprędko da o sobie zapomnieć, bo promocję swojego najnowszego krążka rozpoczął już w maju ubiegłego roku za sprawą przebojowego singla Złoto. Utwór uplasował się na 44 miejscu w rankingu najczęściej odtwarzanych piosenek w polskich radiach w 2021 roku. Artysta jeszcze w październiku podzielił się drugim kawałkiem z nadchodzącego wydawnictwa – Galacticos.

Mrozu po raz kolejny podgrzał atmosferę – tym razem za pomocą emocjonalno-tanecznego singla Palę w oknie.

Mrozu z emocjonalnym singlem „Palę w oknie”
okładka singla

Emocjonalne momenty

Palę w oknie porusza sytuacje, w których zapewne znajdowała się większość z nas. Nowy utwór Mroza opowiada o frustrującej sytuacji, gdy bliska nam osoba, będąc w kłopotach, odmawia przyjęcia pomocnej dłoni. Chociaż kawałek zaczyna się dosyć melancholijną warstwą muzyczną, to prędko ściera ten klimat, zapraszając słuchacza do tańca. Za instrumentarium odpowiada DrySkull, zaś tekstowo Łukasza wsparł Arek Sitarz, czyli Ras.

Klip opowiada historię dziewczyny, która w swoim zagubieniu wpada w pętlę odreagowania trudniejszego momentu w swoim życiu. To, czym kusi ją miasto nocą, daje tylko pozorną ulgę…

mówi Mrozu o teledysku autorstwa H D S V C M

Mrozu – Palę w oknie, posłuchaj utworu i zobacz teledysk!

Kawałek zapowiada nadchodzący, szósty już album Mroza. Płyta ujrzy światło dzienne wiosną. Artysta ruszy także w Złotą Trasę koncertową promującą nowy krążek.

  • 31 marca 2022, Wrocław, A2
  • 1 kwietnia 2022, Wałbrzych, WCS-R
  • 2 kwietnia 2022, Katowice, P23
  • 3 kwietnia 2022, Kraków, Klub Studio
  • 8 kwietnia 2022, Bydgoszcz, Fabryka Lloyda
  • 9 kwietnia 2022, Gdańsk, B90
  • 21 kwietnia 2022, Warszawa, Stodoła
  • 23 kwietnia 2022, Poznań, Tama
  • 24 kwietnia 2022, Łódź, Wytwórnia

Mrozu podzielił się trzecim utworem zwiastującym jego najnowszy album. Sprawdźcie utwór Palę w oknie. Zobacz także Była dzieckiem, robiono z niej kobietę. Roxie Węgiel o seksualizacji w branży 20 najciekawszych pomysłów preorderowych od polskich raperów To studio odpowiada za twoje ulubione filmy. Dlaczego A24 jest tak kultowe? Złoty Mrozu Mrozu nieprędko da o sobie zapomnieć, […]

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →