materiały prasowe

Mrozu zapowiada „Złotą Trasę” koncertową z nową płytą


16 grudnia 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Mrozu rusza w Złota Trasę, podczas której usłyszymy materiał z jego nadchodzącego albumu. Pierwsze koncerty już na początku 2022 roku!

Mrozu – nowy album już za rogiem! Kiedy premiera?

Szósty album Mroza, zapowiadany do tej pory przez przebojowe single Złoto oraz Galácticos, nadchodzi coraz większymi krokami. Jego oficjalna premiera nie została jeszcze ogłoszona, ale wiemy już, że krążek ujrzy światło dzienne w pierwszym kwartale 2022 roku. Tuż potem wystartuje promująca płytę trasa koncertowa.

Mrozu – Złoto, posłuchaj!

Koncertowy 2022 rok Mroza – gdzie zagra?

Złota Trasa Mroza, która wystartuje 31 marca 2022 roku we Wrocławiu, obejmie dziewięć największych miast w Polsce, a podczas swojego przyszłorocznego tournée artysta zagra w tak kultowych miejscach, jak warszawska Stodoła czy Klub Studio w Krakowie. Sprawdźcie, jak prezentuje się pełna rozpiska koncertów!

Mrozu – Złota Trasa

  • 31 marca 2022, Wrocław, A2
  • 1 kwietnia 2022, Wałbrzych, WCS-R
  • 2 kwietnia 2022, Katowice, P23
  • 3 kwietnia 2022, Kraków, Klub Studio
  • 8 kwietnia 2022, Bydgoszcz, Fabryka Lloyda
  • 9 kwietnia 2022, Gdańsk, B90
  • 21 kwietnia 2022, Warszawa, Stodoła
  • 23 kwietnia 2022, Poznań, Tama
  • 24 kwietnia 2022, Łódź, Wytwórnia
Mrozu Złota Trasa 2022 koncerty
Mrozu – Złota Trasa, koncerty 2022

Mrozu i jego koncertowa energia. Co nas czeka podczas Złotej Trasy?

Podczas nadchodzących koncertów Mroza fani będę mieli okazję po raz pierwszy usłyszeć utwory z nadchodzącego albumu artysty, który ujrzy światło dzienne tuż przed rozpoczęciem Złotej Trasy. Ale to nie wszystko! W setliście nie zabraknie również największych przebojów artysty, takich jak Nic do stracenia, Aura czy Bo jak nie my to kto. Oczywiście nie obejdzie się także bez podnoszących na duchu nowych singli Złoto oraz Galácticos. Szykują się muzyczne wieczory pełne radości, energetycznej dawki szaleństwa i wyśmienitej zabawy. Nie może Was tam zabraknąć!

Mrozu – Galácticos, posłuchaj!

Zobacz również: Mrozu rozpoczyna nowy złoty etap swojej kariery

Mrozu rusza w Złota Trasę, podczas której usłyszymy materiał z jego nadchodzącego albumu. Pierwsze koncerty już na początku 2022 roku! Zobacz także Zespół Måneskin zagrał w Polsce. Zobaczcie nasze zdjęcia z koncertu! Córy: „Dziewczyny mogą robić coś razem i nie musi być w tym toksycznej rywalizacji” Nowe seriale, których nie oglądasz. A warto! Mrozu – […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →