Kadr z teledysku

Mordor Muzik promują debiutancki album nowym singlem


24 września 2021

Podziel się newsem:

Mordor Muzik podzielili się z nami wczoraj pierwszym singlem z ich nadchodzącego debiutu, którego premiera jest datowana na 29 września.

Mordor Muzik i Belmondo

Mordor Muzik to duet w składzie Ginger (MC) i Majkizioom (producent), który wiedzie na ten moment prym w przenoszeniu zagranicznych trendów na naszą scenę. Ich brzmienie jest świeże i niespotykane w polskim rapie. Dotychczas mieli na koncie tylko sporo singli, natomiast teraz zapowiedzieli debiutancki album, którego tracklista jest już dostępna na ich stronie. Preorder rusza w dziś, a wydawnictwo ukaże się nakładem wytwórni Asfalt Records. Tydzień przed premierą dali znać, że szykują coś niezwykłego. Opublikowali singiel nagrany wspólnie z jedną najbardziej barwnych postaci na naszym rapowym podwórku, Belmondo. Artysta znany jest z zaskakujących kolaboracji. Co wyszło z tego połączenia? Moim zdaniem jest to sygnał, że chłopaki już swoje odsiedzieli w podziemiu. Zapraszając tak rozpoznawalnego i istotnego rapera, więcej – otrzymując od niego zgodę na dogranie się pokazują, że nadchodzącym albumem mają zamiar podbić mainstream szturmem. Czy im się to uda? Trzymamy kciuki.

Kadr z teledysku

Przeczytaj: Belmondo i Liroy pierwszy raz nagrali razem

Płyta ukaże się wersji CD oraz winylowej, jednak na tę drugą trzeba będzie trochę dłużej poczekać – do stycznia 2022. Za dopracowaną i przyjemną estetycznie oprawę graficzną odpowiada w całości grupa ogien.net. Obrazek to nowego utworu to dzieło Jarosława Żarskiego.

Mordor Muzik – Słowo (feat. Belmondawg)

Mordor Muzik podzielili się z nami wczoraj pierwszym singlem z ich nadchodzącego debiutu, którego premiera jest datowana na 29 września. Mordor Muzik i Belmondo Mordor Muzik to duet w składzie Ginger (MC) i Majkizioom (producent), który wiedzie na ten moment prym w przenoszeniu zagranicznych trendów na naszą scenę. Ich brzmienie jest świeże i niespotykane w […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Belmondawg w Gdańsku i Toruniu - bilety

Biletomat.pl
40 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →