kadr ze zwiastuna

„Morbius” z finalnym zwiastunem. Jared Leto w roli wampira już tej wiosny


01 marca 2022

Podziel się newsem:

Sony oraz Marvel prezentują kolejną ekranizację przygód postaci z Domu Pomysłów. W sieci pojawił się finalny zwiastun filmu Morbius, gdzie główną rolę odegra Jared Leto. Trailer sugeruje, że będzie to mroczna produkcja.

Jared Leto jako wampir. Morbius nadciąga

Sony Pictures Entertainment podzieliło się ostatecznym trailerem filmu Morbius, który opowie o antybohaterze stworzonym przez Marvela. W główną rolę wcieli się Jared Leto, zdobywca Oscara. Oprócz Leto w Morbiusie pojawią się także Jared Harris, Al Madrigal, Tyrese Gibson, Matt Smith oraz Adria Arjona.

Za reżyserię produkcji odpowiada Daniel Espinosa, natomiast za scenariuszem stoją Matt Sazama i Burk Sharpless. Pierwotnie producenci zaprosili do wyreżyserowania filmu Antoine’a Fuqua, a następnie F. Gary’ego Gray’a. Zdjęcia kręcono od końca lutego do maja 2019 w Nowym Jorku oraz Manchesterze.

Zobacz: Niedoprawiona papka – recenzja filmu Venom 2: Carnage

Doktor Morbius, niebezpiecznie chory na rzadką chorobę krwi, jest zdeterminowany, by ocalić innych cierpiących z tego samego powodu. W związku z tym podejmuje desperacką grę. Choć początkowo wydaje się, że odniósł radykalny sukces, w jego wnętrzu wyzwala się mrok. Czy dobro pokona zło – czy też Morbius ulegnie nowym, tajemniczym żądzom?

– pytają producenci filmu pod zwiastunem.

Morbius – finalny zwiastun

Film o Michaelu Morbiusie zadebiutuje na wielkich ekranach już 1 kwietnia. Według pierwotnych założeń produkcja miała ukazać się w styczniu, jednak sukces komercyjny Spider-Man: No Way Home sprawił, że Sony Pictures przesunęło premierę. W komiksowym pierwowzorze wampir wielokrotnie zmagał się z Człowiekiem Pająkiem, dla którego chory doktor był trudnym przeciwnikiem.

spider-man morbius
Okładka jednego z zeszytów serii The Amazing Spider-Man, Marvel 2019 (pier. wyd. 1963)

Sony oraz Marvel prezentują kolejną ekranizację przygód postaci z Domu Pomysłów. W sieci pojawił się finalny zwiastun filmu Morbius, gdzie główną rolę odegra Jared Leto. Trailer sugeruje, że będzie to mroczna produkcja. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →