GettyImages

Młody raper włamał się na podwórko Diddy’ego, by wręczyć mu demo. Został aresztowany


15 lutego 2022

Podziel się newsem:

Diddy – szef legendarnej wytwórni Bad Boy Records, miał niedawno problem z młodym, aspirującym raperem. Ten włamał się na podwórko artysty pod jego nieobecność, w celu wręczenia mu swojej demówki.

Afera na podwórku posiadłości Diddy’ego

Aspirujący raper o nazwisku Isaiah Smalls został aresztowany w sobotę 12 lutego za włamanie się na posiadłość Diddy’ego. Jak podaje magazyn TMZ, 23-latek pojawił się na podwórku rapowego potentata w Los Angeles i dobijał się do jego bramy, by z nim porozmawiać. Odmówiono mu wejścia na teren posiadłości, to go jednak nie zniechęciło – przeskoczył płot i doszło do konfrontacji z ochroniarzami Diddy’ego, którzy wezwali policję. W krótkim wideoklipie dostarczonym przez TMZ widzimy Smallsa dobijającego się do bramy i wykrzykującego przekleństwa. Szefa wytwórni tego dnia nie było nawet w domu. Młody raper został aresztowany za swój występek, ale wypuszczono go już po godzinie.

Przeczytaj także: Fivio Foreign i Kanye West kontynuują współpracę. Nagrali utwór z Alicią Keys

Diddy
Diddy, źródło: GettyImages

Nie jest to pierwszy raz, gdy Diddy ma do czynienia z intruzami. Na początku 2021 roku jego dom był celem dla złodziejów. Doszło wtedy do zdarzenia, w którym nieproszony gość otworzył boczne drzwi posiadłości, co doprowadziło do uruchomienia systemu bezpieczeństwa.

Zeszłego roku, przedsiębiorca, raper i producent potwierdził, że pracuje nad swoim pierwszym projektem od sześciu lat. „Robię nowego klasyka” – zatweetował. Jego ostatnim albumem był wydany w 2015 mixtape MMM (Money Making Mitch), na który swoje gościnki dograli mu m.in. Future, Lil Kim, Big Sean, French Montana, czy Ty Dolla $ign.

Przeczytaj także: Super Bowl Halftime Show: klęczący Eminem, 50 Cent tajemniczym gościem i Anderson .Paak na bębnach

Diddy – szef legendarnej wytwórni Bad Boy Records, miał niedawno problem z młodym, aspirującym raperem. Ten włamał się na podwórko artysty pod jego nieobecność, w celu wręczenia mu swojej demówki. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →