creative commons

Diddy został zatrzymany przez policję podczas live’a


03 października 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Podczas instagramowej relacji na żywo Diddy został zatrzymany przez policję za… zbyt głośne odtwarzanie swojej ostatniej płyty w samochodzie.

„Od*****ol się”

Choć Diddy kojarzony głównie jest z muzyką popową i r&b, często współpracuje z raperami i rapowymi producentami. Patrząc na jego ostatnią jego sprzeczkę z policją widać jak na dłoni, że jego stosunek do stróżów prawa jest zbliżony do większości raperów.

W piątek, 29 września, podczas live’a na Instagramie, Diddy jechał przez South Beach puszczając z głośników swój ostatni album The Love Album: Off The Grid. Robił to na tyle głośno, by każdy mógł go usłyszeć. Najwyraźniej muzyka była zbyt głośna dla policjanta, który postanowił zatrzymać Diddy’ego. Całość została udokumentowana na lajwie, na którym widać w jaki sposób artysta poradził sobie z całą sytuacją. Na odchodne krzyknął do policjanta, by „się od*****olił”. Następne Diddy dodał do całej sytuacji komentarz dla swoich fanów:

Wiecie, jak tu jest… To nie ma znaczenia. Zawsze będą cię zatrzymywać. Bez względu na to, ile masz pieniędzy. Zatrzymują mnie, a ja tylko próbuję dotrzeć do moich ludzi z moją muzyką… I to jest moje miasto. On (policjant) dobrze wie, że to moje miasto. Jestem królem Nowego Jorku, Los Angeles i Miami.

Cóż, trzeba przyznać, że Diddy’emu nie brakuje pewności siebie, skoro w taki sposób zwraca się do policjanta.

Zapis live’a Diddy’ego

Podczas instagramowej relacji na żywo Diddy został zatrzymany przez policję za… zbyt głośne odtwarzanie swojej ostatniej płyty w samochodzie. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać „Od*****ol się” Choć Diddy kojarzony głównie […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →