Getty / Neilson Barnard

Diddy z pierwszym singlem od wielu lat. Na feacie Bryson Tiller


17 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Diddy przerwał trwające 7 lat milczenie wydawnicze. Singiel zwiastuje nową płytę twórcy, która ukaże się nakładem nowo powstałej wytwórni Love Records.

Gotta Move On

Numer zadebiutował na gali Billboard Music Awards, która odbyła się w zeszłym miesiącu. Teraz trafił na YouTube i platformy streamingowe.

Zrobiłem piosenkę z Brysonem Tillerem. Pomogła mu ona przejść przez rozstanie, pomogła ona mi przejść przez rozstanie. Czasami trzeba po prostu pójść dalej. Trzeba cały czas się starać.

– mówi Diddy o swoim nowym utworze

Płyta, z której pochodzi ten kawałek, ma ukazać się na rynku jeszcze przed końcem bieżącego roku. Dokładna data wydania nie jest jeszcze znana, wiemy jednak, że możemy się na niej spodziewać kooperacji z The Weekndem – była ona teasowana w social mediach.

Diddy niedawno otworzył nową wytwórnię

Przedsiębiorca hip-hopowy niedawno podał do publicznej wiadomości swój najnowszy plan, który na ten moment jest już wprowadzany w życie – założenie labelu specjalizującego się w muzyce R&B. Wytwórnia ściśle współpracuje z Motown Records, jednym z największych hegemonów amerykańskiego rynku muzycznego.

Muzyka zawsze była moją pierwszą miłością. Love Records to kolejny rozdział. Będzie opowiadał o powrocie do tej miłości i o tworzeniu najlepszej muzyki w całym moim życiu. Jestem skupiony na robieniu ponadczasowej muzyki R&B z nowym pokoleniem artystów i producentów. Motown to idealny partner dla mojego albumu i ekscytuje mnie to, że mogę dołożyć swoją cegiełkę do imponującej spuścizny tego labelu

– komentował Diddy w oświadczeniu.
diddy
Diddy, fot. GettyImages

To jest przełomowy moment dla całego Motown. Diddy jest jednym z najważniejszych głosów muzyki i kultury bieżącego stulecia. Bycie częścią jego ewolucji jest monumentalne

– dodała Ethiopia Habtemariam, CEO Motown Records.

Diddy przerwał trwające 7 lat milczenie wydawnicze. Singiel zwiastuje nową płytę twórcy, która ukaże się nakładem nowo powstałej wytwórni Love Records. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Mata przerwał wydawniczą ciszę! Co nowego wydał? Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex Gotta Move […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →