fot. GettyImages

Diddy powraca do muzyki. Potentat rynku hip-hopowego znów będzie tworzył

Podziel się newsem:

Diddy powraca z nową muzyką po sześcioletniej przerwie. To nie jedyne nowe posunięcie twórcy – w planach jest także założenie wytwórni.

Plany na przyszłość Diddy’ego

Diddy ogłosił nie tylko powrót do muzyki, ale także założenie nowej wytwórni o nazwie Love Records, specjalizującej się w muzyce R&B. Label powstał we współpracy z Motown Records i pod jego szyldem będą ukazywać się single i kooperatywne projekty światowej klasy artystów, producentów i songwriterów.

Dodatkowo Diddy podpisał jednorazowy kontrakt z Motown Records, w ramach którego wytwórnia i raper wypuszczą nowy album. Twórca będzie jego producentem wykonawczym. Krążek swoją premierę ma ujrzeć jeszcze tego lata. Będzie to pierwsze wydawnictwo sygnowane nazwą Love Records. Prawdopodobnie na płycie usłyszymy gościnny udział The WeekndaDiddy niedawno teasował współpracę z Kanadyjczykiem.

Muzyka zawsze była moją pierwszą miłością. Love Records to kolejny rozdział. Będzie opowiadał o powrocie do tej miłości i o tworzeniu najlepszej muzyki w całym moim życiu. Jestem skupiony na robieniu ponadczasowej muzyki R&B z nowym pokoleniem artystów i producentów. Motown to idealny partner dla mojego albumu i ekscytuje mnie to, że mogę dołożyć swoją cegiełkę do imponującej spuścizny tego labelu.

– powiedział Diddy w oświadczeniu

To jest przełomowy moment dla całego Motown. Diddy jest jednym z najważniejszych głosów muzyki i kultury bieżącego stulecia. Bycie częścią jego ewolucji jest monumentalne.

– dodała Ethiopia Habtemariam, CEO Motown Records

Od wydania ostatniego projektu Diddy’ego minęło 6 lat. Album nosił tytuł MMM (Money Making Mitch).

Diddy – MMM (Money Making Mitch) – odsłuch albumu

Przeczytaj także: Death Row Records wraca w ręce artystów. Snopp Dogg właścicielem

Diddy powraca z nową muzyką po sześcioletniej przerwie. To nie jedyne nowe posunięcie twórcy – w planach jest także założenie wytwórni. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →