materiały prasowe

Diddy i Dr. Dre po raz pierwszy w historii nagrywali razem muzykę


01 września 2022

Podziel się newsem:

Diddy i Dr. Dre po raz pierwszy w historii spotkali się w studiu. Legendarny wokalista dograł się na wspólny album producenta i Snoop Dogga. Sprawdź szczegóły.

Diddy i Dr. Dre razem w studiu

Są takie duety, w które ciężko uwierzyć, że nigdy nie współpracowały. Diddy i Dr. Dre z pewnością się do takowych zaliczają. Wokalista za pośrednictwem swojego Instagrama podzielił się zdjęciem z legendarnym producentem i przemyśleniem dotyczącym ich spotkania w studiu:

Wczoraj jedno z moich największych marzeń w końcu się spełniło. Pamiętam, gdy pierwszy raz usłyszałem produkcję Dr. Dre. To dało mi jasny znak, na jaki poziom chciałem wejść. Ostatniej nocy miałem okazję pracować z tym człowiekiem i zobaczyć jego geniusz, gdy pracował nad moimi wokalami. Przypominał mi siebie, ale o wiele bardziej skupionego, w innym stylu.

Wokale Diddy’ego nagrane wczorajszej nocy trafią na album Dr. Dre i Snoop Dogga, ale kto wie? Może obaj panowie pracowali także nad materiałem na solówkę wokalisty?

Post na profilu instagramowym Diddy’ego

Czy r&b jest martwe?

Ostatnio o Diddym zrobiło się głośno za sprawą jego dyskusji instagramowej z Timbalandem dotyczącej tego, czy r&b jest martwe. Legendarny wokalista twierdzi, że tak, w ten sposób tłumacząc swoje stanowisko:

R&B jest w tym momencie martwe. Pamiętacie R&B, które ja tworzyłem? Ten gatunek powinien być oceniany przez pryzmat konkretnej rzeczy – to jest uczucie. Musisz to czuć, żeby śpiewać R&B, musisz być szczerym. Ten gatunek to nie hustlerka. Chodzi o eksponowanie swojej wrażliwości. Musisz płakać. Musisz robić to tak, żeby twoja była chciała do ciebie wrócić. Nie chcę słuchać tych wszystkich hustlerskich bzdur. R&B jest martwe i my na to pozwoliliśmy, obniżając oczekiwania, akceptując każdego, kto staje przed mikrofonem. Będą częścią ruchu, który przywróci ten gatunek. Nie czuję żadnych emocji

– Diddy na swoim instagramowym livie (tłumaczenie własne).

Zgadzacie się z autorem No Way Out?

Diddy i Dr. Dre po raz pierwszy w historii spotkali się w studiu. Legendarny wokalista dograł się na wspólny album producenta i Snoop Dogga. Sprawdź szczegóły. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →