Miley Cyrus wystąpiła w ramach MTV Unplugged. Zobacz!


19 października 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Wyjątkowy koncert Miley Cyrus, Backyard Session w ramach kultowej serii MTV Unplugged za nami! Sprawdźcie, jakie utwory wykonała artystka!

MTV Unplugged z domowego podwórka

Pandemia COVID-19 wymusiła na branży rozrywkowej wyszukiwanie i korzystanie z nowych rozwiązań. Artyści nie mogli wyruszyć w zaplanowane światowe tournée, zatem cały rynek koncertowy zaczął się przekształcać i dostosowywać do obecnych warunków.

Przykładów można wymieniać bez liku. Jednym z nich jest kultowa już inicjatywa koncertów bez prądu MTV Unplugged. Organizatorzy tego przedsięwzięcia również pokazali, że nawet w dobie dystansu społecznego – da się!

Miley Cyrus ponownie zagrała w ramach MTV Unplugged

Miley Cyrus ponownie dołączyła do znamienitego grona artystów, którzy mieli przyjemność zaprezentować się w ramach cyklu MTV Unplugged. Amerykańska gwiazda muzyki pop przygotowała wyjątkowe show w ramach równie wyjątkowego koncertu Backyard Session, który zagrała na podwórku przed własnym domem.

Miley Cyrus MTV Unplugged

Poza swoimi przebojami, takimi, jak najnowszy singiel Midnight Sky, artystka zagrała również szereg coverów, odświeżając legendarne klasyki i nadając im nowego wydźwięku. Wśród tych znalazły się między innymi Gimme More Britney Spears, These Days Nico, Sweet Jane Velvet Underground, Just Breathe Pearl Jam, Communication The Cardigans, czy I Got So High That I Saw Jesus Noah Cyrus, które artystka zaśpiewała w towarzystwie swojej siostry.

Miley Cyrus – MTV Unplugged, Backyard Sessions, zobacz koncert

Koncert został w całości wyemitowany 17 października na antenie MTV. Artystka zagrała w towarzystwie zespołu o wymownej nazwie The Social Distancers. Jeśli wrażenia muzyczne komuś nie wystarczały, wizualnie też nie było na co narzekać. Miley zrobiła ze swojego podwórka w Los Angeles prawdziwą scenę i zachwycała wyśmienitymi kreacjami, utrzymanymi w glam rockowym stylu. Zobaczcie fragmenty koncertu!

Miley Cyrus & The Social Distancers – Midnight Sky (MTV Unplugged Backyard Sessions)

Miley Cyrus & The Social Distancers – Gimme More (MTV Unplugged Backyard Sessions)

Miley Cyrus – Just Breathe (MTV Unplugged Backyard Sessions)

Miley Cyrus – Communication (MTV Unplugged Backyard Sessions)

Miley Cyrus ft. Noah Cyrus – I Got So High That I Saw Jesus (MTV Unplugged Backyard Sessions)

Miley Cyrus – Sweet Jane (MTV Unplugged Backyard Sessions)


Miley Cyrus i genialne wykonanie Zombie – The Cranberries

Jeśli po tej dawce rock and rollowych przebojów w wykonaniu Miley Cyrus komuś wciąż jest mało, koniecznie zobaczcie jeszcze to. W miniony weekend odbył się wyjątkowy, wirtualny festiwal Save Our Stages Fest, w ramach którego amerykańska wokalista zagrała w legendarnym klubie Whisky a Go Go. Podczas niego artystka brawurowo wykonała przebój grupy The Cranberries Zombie. Sprawdźcie!

Wyjątkowy koncert Miley Cyrus, Backyard Session w ramach kultowej serii MTV Unplugged za nami! Sprawdźcie, jakie utwory wykonała artystka! MTV Unplugged z domowego podwórka Pandemia COVID-19 wymusiła na branży rozrywkowej wyszukiwanie i korzystanie z nowych rozwiązań. Artyści nie mogli wyruszyć w zaplanowane światowe tournée, zatem cały rynek koncertowy zaczął się przekształcać i dostosowywać do obecnych […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.