materiały promocyjne

Mihaszi łączy siły z Łoną w nowym singlu


03 grudnia 2021

Podziel się newsem:

Mihaszi zaprezentował nowy singiel pt. Blurb. Razem z gospodarzem gościnnie wystąpił Łona. Jak podaje autor, tekst do utworu napisano daleko poza Polską.

Mihaszi z nowym singlem

Raper opublikował Blurb na swoim oficjalnym kanale w wersji lyrics video. Autorem oprawy wizualnej jest poski. Za mix, mastering i produkcję utworu odpowiada Foxs.

Tekst do tego utworu napisałem w Indiach i jest to ciekawa historia, którą mam zamiar niedługo opowiedzieć.

– podaje Mihaszi.

Mihaszi feat. Łona – Blurb

Raper współpracuje z Asfalt Distro

W październiku Asfalt Records podało informację, że Mihaszi rozpoczyna współpracę z Asfalt Distro. Michał Kisiel, bo tak nazywa się twórca, opublikował wówczas teledysk do singla pt. Biały na kanale Asfaltu. Podobnie jak w przypadku Blurb podkład utworu stworzył Foxs.

Zainspirowany amerykańskimi produkcjami postanowiłem stworzyć utwór jakiego w Polsce jeszcze nie było, a przynajmniej ja nie słyszałem jeszcze podobnego. Myślę, że to coś dla miłośników conscious rap, zainteresowanych rozważaniami społeczno-politycznymi. Kocham ludzi, dlatego piszę głównie o nich. Przy tym patrzę na człowieka przede wszystkim jak na element skomplikowanej układanki socjologicznej.

– komentował wówczas Mihaszi.

Mihaszi – Biały

Przed Asfaltem było Step Records

Choć aktywność rapera zaczyna wzrastać, jego pierwsze projekty debiutowały jeszcze w zeszłej dekadzie. Do tej pory Mihaszi wydał dwa albumu: Pismo Święte oraz Nowy Rok. Debiutancki materiał rapera pojawił się na rynku w 2013 roku, a drugi album pięć lat później.

Zobacz: Step Records skończyło 15 lat. Oto ważne płyty z jego katalogu

Obecna współpraca z Asfaltem nie jest pierwszą kooperacją, którą Mihaszi podejmuje. Wcześniej jego utwory publikowano m.in. w wytwórni High Time, UrbanRecTv, Soul Records czy Step Records. W opolskiej wytwórni Michał Kisiel zaprezentował słuchaczom singiel z debiutanckiej płyty – Wypadek drogowy.

Michał Kisiel – Wypadek drogowy

Mihaszi zaprezentował nowy singiel pt. Blurb. Razem z gospodarzem gościnnie wystąpił Łona. Jak podaje autor, tekst do utworu napisano daleko poza Polską. Mihaszi z nowym singlem Raper opublikował Blurb na swoim oficjalnym kanale w wersji lyrics video. Autorem oprawy wizualnej jest poski. Za mix, mastering i produkcję utworu odpowiada Foxs. Tekst do tego utworu napisałem […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →