Metronomy dzielą się nowym utworem. Nowa płyta już za tydzień


05 września 2019

Podziel się newsem:

Zespół Metronomy zaprezentował kolejną zapowiedź nadchodzącego albumu Metronomy Forever, który ukaże się 13 września. Posłuchajcie singla Wedding Bells.

Brytyjska grupa Metronomy szykuje się do wydania swojego najnowszego albumu – Metronomy Forever. Płyta ukaże się 13 września i zawierać będzie 17 premierowych utworów. Do tej pory poznaliśmy już 3 z nich: Lately, Salted Caramel Ice Cream oraz Walking In The Dark.

Na tydzień przed premierą płyty zespół opublikował klip do kolejnego utworu – Wedding Bells. Utwór ma filmowy klimat, przywołuje na myśl dokonania Johna Hughesa (Szesnaście świeczek, Klub winowajców) i choć nie brakuje w nim amerykańskich wpływów, piosenka pozostaje wierna brytyjskim korzeniom muzyków.

Metronomy – Wedding Bells

Metronomy słyną z umiejętnego łączenia nietypowego funku, energetycznych klubowych brzmień i ezoterycznego popu, a mieszankę tę przeplatają nastrojowymi, skrzącymi i melodycznymi utworami elektronicznymi.

Lider zespołu, Joseph Mount, przyznaje, że szósty album zespołu został zainspirowany w dużej mierze doświadczeniem słuchania radia, z nieskończoną liczbą stacji, piosenkami w różnych stylach, grających nieustannie, z jednym celem: by poprawić nastrój odbiorcy.

Metronomy – Metronomy Forever – tracklista

Metronomy Forever
 1. Wedding
 2. Whitsand Bay
 3. Insecurity
 4. Salted Caramel Ice Cream
 5. Driving
 6. Lately
 7. Lying Now
 8. Forever Is A Long Time
 9. The Light
 10. Sex Emoji
 11. Walking In The Dark
 12. Insecure
 13. Miracle Rooftop
 14. Upset My Girlfriend
 15. Wedding Bells
 16. Lately Going Spare
 17. Ur Mixtape

Zespół Metronomy wystąpił w tym roku w Polsce, podczas Fest Festivalu . Sprawdźcie naszą relację oraz zdjęcia z tej imprezy.

Zespół Metronomy zaprezentował kolejną zapowiedź nadchodzącego albumu Metronomy Forever, który ukaże się 13 września. Posłuchajcie singla Wedding Bells. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →