Metronomy z kolejną zapowiedzią nowego albumu. Zobaczcie klip do Walking In The Dark

Obserwuj nas na instagramie:

Do premiery najnowszego albumu Metronomy – Metronomy Forever – zostały niecałe dwa miesiące (13 września). Zespół, na czele którego stoi Joe Mount udostępnił kolejny utwór zapowiadający płytę – Walking In The Dark. Słuchamy.

Metronomy – Metronomy Forever, premiera płyty 13 września

Do tej pory poznaliśmy już dwa kawałki, które pojawią się na najnowszej płycie Metronomy Metronomy Forever. Dziś zespół opublikował kolejny, po Lately i Salted Caramel Ice Cream, utwór zatytułowany Walking In The Dark.

Klip do utworu jest debiutem lidera grupy – Joe Mounta w roli reżysera. Surrealistyczne, kolorowe obrazy przywołują skojarzenia z latami 90. Sceny trójwymiarowe zostały zrealizowane przez Clarę Bacou, która niedawno stała się oficjalną współpracowniczką Snapchata w kwestii tworzenia filtrów.

Klip do „Walking In The Dark” to prastara opowieść o guru i rybaku, osadzona na green screenie. Z Clarą Bacou mieliśmy okazję współpracować w Central St Martins College w Londynie kilka lat temu. Jej styl jest unikatowy, bardzo chciałem z tego skorzystać w teledysku. Piosenka jest jednym z moich faworytów z nowej płyty. Myślę, że singiel dobrze oddaje eklektyzm „Metronomy Forever” – Joe Mount

Metronomy – Walking In The Dark – zobacz teledysk:

Metronomy na Fest Festival 2019

Już niebawem będziemy mogli usłyszeć premierowe kawałki. Zespół Metronomy wystąpi podczas Fest Festival 2019, który odbędzie się w dniach 23-24 sierpnia w Parku Śląskim w Chorzowie. Bilety możecie kupić na stronie Biletomat.pl.

Do premiery najnowszego albumu Metronomy – Metronomy Forever – zostały niecałe dwa miesiące (13 września). Zespół, na czele którego stoi Joe Mount udostępnił kolejny utwór zapowiadający płytę – Walking In The Dark. Słuchamy. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →