fot. M. Czech

Męskie Granie Orkiestra 2021 nie tylko do posłuchania, ale i do obejrzenia


08 grudnia 2021

Podziel się newsem:

Męskie Granie podzieliło się nagraniem z koncertu tegorocznej Orkiestry. Zobaczcie Nikt tak pięknie nie mówił, że się boi miłości w wykonaniu Darii Zawiałow i Dawida Podsiadły!

To nie koniec niespodzianek od Męskiego Grania

Niby już po Mikołajkach, do Bożego Narodzenia jeszcze trochę, a Męskie Granie nie przestaje nas obdarowywać. Po premierze świetnie przyjętego singla i ukazaniu się albumu w postaci dwupłytowego zapisu koncertów tegorocznej trasy, otrzymaliśmy również wyjątkowy obrazek.

Zobacz również: „Męskie Granie Orkiestra 2021” – emocje wciąż żywe. Album już jest!

Męskie Granie 2021 album odsłuch
Męskie Granie 2021, fot. W. Dobrogojski

Męskie Granie Orkiestra 2021 – przeżyjmy to jeszcze raz!

Teledysku doczekał się wspomniany singiel będący coverem kultowej piosenki Pidżamy PornoNikt tak pięknie nie mówił, że się boi miłości w nowej aranżacji przygodnej przez zespół Piotra Rubika, Agima Dżeljilji, Marcina Macuka, Łukasza Moskala oraz Olka Świerkota i zaśpiewany przez Darię Zawiałow i Dawida Podsiadłę.

Zobacz również: Męskie Granie 2021 – nikt tak nie śpiewa o miłości

Choć jak mam być obiektywna, to trudno tu mówić o swoistym teledysku, bowiem w tym przypadku mamy do czynienia z najprostszą formą wideo z kamerą ustawioną na wprost sceny i zaledwie kilkoma cięciami. Prawda jest jednak taka, że ten utwór nie potrzebował absolutnie niczego więcej poza tym delikatnym obrazkiem, który dokładnie ujął emocje wypisane na twarzach Darii i Dawida.

Według relacji świadków wzbudził najwięcej dreszczy. Wielu mówi, że to jeden z najpiękniejszych singli trasy, a przynajmniej, że wzbudza najwięcej emocji…
Kochani! “Nikt tak pięknie nie mówił…” od teraz możecie oglądać na YouTube – czytamy na Facebooku Męskiego Grania.

Męskie Granie Orkiestra 2021 – Nikt tak pięknie nie mówił, że się boi miłości, zobacz wideo!

Męskie Granie podzieliło się nagraniem z koncertu tegorocznej Orkiestry. Zobaczcie Nikt tak pięknie nie mówił, że się boi miłości w wykonaniu Darii Zawiałow i Dawida Podsiadły! To nie koniec niespodzianek od Męskiego Grania Niby już po Mikołajkach, do Bożego Narodzenia jeszcze trochę, a Męskie Granie nie przestaje nas obdarowywać. Po premierze świetnie przyjętego singla i […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →