fot. Michał Murawski

Dawid Podsiadło i Ralph Kaminski śpiewają „Kosmiczne Energie” podczas Leśnej Muzyki


05 grudnia 2021

Podziel się newsem:

Dawid Podsiadło dzieli się audio-wizualną pocztówką z trasy Leśna Muzyka, której bohaterem jest również Ralph Kaminski. Posłuchajcie i zobaczcie ich wspólne wykonanie Kosmicznych Energii!

Leśna Muzyka Dawida Podsiadły kończy się teraz

Dawid Podsiadło zamyka rodziła jego kariery związany z trasą Leśna Muzyka. Nie tylko albumem koncertowym, będącym zapisem tych wydarzeń w formie audio, ale również wyjątkowym wideoklipem, który podsumowuje ten czas.

Zobacz również: Dawid Podsiadło gra „Leśną Muzykę” live, czyli na żywo. Album już jest!

Film autorstwa Łukasza Mateusiaka to przede wszystkim zapis wyjątkowej, unikatowej chwili, która podczas Leśnej Muzyki wydarzyła się tylko raz. To wspólny występ Dawida z Ralphem Kaminskim, który gościł podczas koncertu w Gdyni. Artyści zaśpiewali wspólnie Kosmiczne Energie z albumu Młodość.

Trasę „Leśna Muzyka” zaczęliśmy na początku 2020 roku.
Z powodu przedłużającej się pandemii ta podróż trwała ostatecznie 17 miesięcy i dopiero teraz ma swój koniec. Jakoś pięknie pasują więc słowa z tej piosenki: „słowa, które chciałbym Ci powiedzieć, duszę w sobie od zeszłego lata”.
Dziękujemy serdecznie Ralphowi Kaminskiemu za to, że zgodził się by to jego „Kosmiczne Energie” towarzyszyły tej pocztówce. Wszystkie pozostałe utwory z „Leśnej Muzyki” wybrzmiały po kilkadziesiąt razy w salach rozsianych po całej Polsce. Ale „Kosmiczne Energie” wykonaliśmy tylko jeden raz, w Gdyni. I to jest nagranie z tego wykonania

– pisze Dawid Podsiadło.
Dawid Podsiadło i Ralph Kaminski śpiewają Kosmiczne Energie Leśna Muzyka
Dawid Podsiadło i Ralph Kaminski – „Leśna Muzyka”, fot. Michał Murawski

Ta ostatnia niedziela Dawida Podsiadły z Leśną Muzyką

Jednak film podsumowujący trasę Leśna Muzyka to coś zdecydowanie więcej niż tylko zapis audio-wideo jednej piosenki. To nagranie ukazujące kulisy całej trasy, zabierające nas do zespołowego busa, na backstage i na próby, pokazujące jak powstawał każdy ze spektakli Leśnej Muzyki i podkreślający poczucie humoru towarzyszące Dawidowi i jego koncertowej ekipie, co szczególnie podkreśla ujęty w filmie żartobliwy spisek, który muzycy Leśnej Trasy zawiązali przeciwko Dawidowi na ostatnim koncercie trasy w Dąbrowie Górniczej, a który swój finał miał na scenie, podczas wykonywania utworu Nieznajomy. Zobaczcie!

Dawid Podsiadło i Ralph Kaminski – Kosmiczne Energie z trasy Leśna Muzyka

Zobacz również: „Na luzie wygramy z Hiszpanią” – relacja z koncertu Dawida Podsiadło w Toruniu

Dawid Podsiadło dzieli się audio-wizualną pocztówką z trasy Leśna Muzyka, której bohaterem jest również Ralph Kaminski. Posłuchajcie i zobaczcie ich wspólne wykonanie Kosmicznych Energii! Leśna Muzyka Dawida Podsiadły kończy się teraz Dawid Podsiadło zamyka rodziła jego kariery związany z trasą Leśna Muzyka. Nie tylko albumem koncertowym, będącym zapisem tych wydarzeń w formie audio, ale również wyjątkowym wideoklipem, który podsumowuje ten czas. Zobacz również: […]

Kup bilety na koncert Rosalie. z nowym materiałem w Poznaniu

Biletomat.pl
69 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →