fot. M. Murawski

Męskie Granie 2021 – nikt tak nie śpiewa o miłości


24 listopada 2021

Podziel się newsem:

Męskie Granie 2021 właśnie ujawniło kolejny singiel z nadchodzącej płyty. Nikt tak pięknie nie mówił, że się boi miłości to utwór o emocjonalności równającej się tegorocznemu hymnowi.

Męskie Granie 2021, czyli przykład dobrej zmiany

Czuć, że premiera tegorocznej płyty Orkiestry i całego projektu zbliża się wielkimi krokami. Album Męskiego Grania 2021 ukaże się już 3 grudnia, a na streamingach pojawiają się jego kolejne zapowiedzi. Podgrzewanie atmosfery w tym przypadku absolutnie nie jest konieczne, bo wszyscy doskonale wiemy, jakich emocji dostarcza ta muzyczna inicjatywa. Najlepsi artyści, niepowtarzalne aranżacje, współczesność, tradycja, nieoczekiwane nowe wykonania. Co roku to jest więcej, jakby organizatorzy MG ścigali się ze sobą i próbowali przebić swe własne osiągnięcia. Zdumiewające, inne. Po prostu – unikatowe.

Edycja 2020 i 2021 wyróżniły się składem i szczerze jestem ciekawa, w jaką stronę te zmiany zespołowe popchną przygotowania kolejnych wydarzeń festiwalowego cyklu. Tymczasem, organizatorzy przywołują wspomnienia wszystkich uczestniczących w letnich koncertach, a także tworzą iluzję przed tymi, którzy w tym roku niestety nie usłyszeli Orkiestry na żywo. Na streamingach pojawił się singiel Nikt tak pięknie nie mówił, że się boi miłości.

Przeczytaj: Męskie Granie Orkiestra 2021 – wysoko zawieszona poprzeczka

Męskie granie 2021 nikt tak pięknie nie mówił, że się boi miłości
fot. M. Czech

Męskie Granie 2021 – edycja najlepszych miłosnych piosenek

Nie zdziwię się absolutnie, jeśli tegoroczna odsłona MG zyska sobie miano „edycji najpiękniejszych lovesongów”. Należy zacząć od początku, czyli od hymnu Orkiestry, absolutnie wyjątkowej ballady I Ciebie też, bardzo. To przecież tekściarski majstersztyk, nieco nieśmiałe, nieco zawadiackie wyznanie miłości.

Przeczytaj: Bitamina i Vito Bambino grają jesienne koncerty

Dziś o północy ukazał się kolejny z TYCH utworów. Nikt tak pięknie nie mówił, że się boi miłości w oryginale wykonywany przez Pidżamę Porno, podczas Męskiego Grania otrzymał drugie życie, nadane mu przez Darię Zawiałow i Dawida Podsiadło.

Męskie Granie Orkiestra (Daria Zawiałow, Dawid Podsiadło) – Nikt tak pięknie nie mówił, że się boi miłości

Koniecznie posłuchajcie singla Nikt tak pięknie nie mówił, że się boi miłości. Album MG 2021 w preorderze wciąż możecie zamówić na stronie Mystic.pl.

Męskie Granie 2021 właśnie ujawniło kolejny singiel z nadchodzącej płyty. Nikt tak pięknie nie mówił, że się boi miłości to utwór o emocjonalności równającej się tegorocznemu hymnowi. Męskie Granie 2021, czyli przykład dobrej zmiany Czuć, że premiera tegorocznej płyty Orkiestry i całego projektu zbliża się wielkimi krokami. Album Męskiego Grania 2021 ukaże się już 3 […]

Kup bilety na festiwal Tauron Nowa Muzyka Katowice 2022

Biletomat.pl
299 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →