fot. J. Oborski

Męskie Granie 2021 – my za nimi też, bardzo


29 października 2021

Podziel się newsem:

Męskie Granie 2021 już dawno za nami, lecz w ramach throwback thursday, organizatorzy podzielili się z fanami oficjalnym aftermovie. Co wy na to, żeby na chwilę powrócić do Żywca?

Męskie Granie 2021 – ikoniczna edycja

Jedna z najbardziej wyczekiwanych imprez w roku wróciła po rocznej przerwie. Męskie Granie zawsze było oblegane, lecz pocovidowa edycja wywołała nadzwyczajne emocje. Już sam tegoroczny hymn sprowokował dyskusję, bo inaczej od poprzednich utworów nagranych przez Orkiestrę, nie był bangierem, nie wpisał się w obrazek hitu, jaki zazwyczaj promował trasę. Daria Zawiałow, Dawid Podsiadło i Vito Bambino napisali balladę. I Ciebie też, bardzo to mocno ejtisowa rzecz, a zarazem chorobliwie współczesna.

Inna od całej plejady przebojów, którymi szczyciły się wcześniejsze edycje MG i na tyle oryginalna, że ostatecznie kupiła także i swoich sceptyków. Moim zdaniem I Ciebie też, bardzo bardzo wysoko zawiesił poprzeczkę kolejnej Orkiestrze, przy czym śmiało może aspirować do miana love songu tego roku.

Przeczytaj: Męskie Granie Orkiestra 2021 – wysoko zawieszona poprzeczka

Męskie Granie 2021 aftermovie
fot. M. Murawski

My za nimi też, bardzo

Zmiany osobowe, które zachodzą w Orkiestrze także zbierają swoje żniwo. Szczerze, Vito Bambino, czyli Mateusz Dopieralski to strzał w dziesiątkę i najbardziej charakterystyczny głos tej edycji. Mam ogromną nadzieję, że podczas kolejnej również zobaczymy go w składzie, a tymczasem – pozwólcie, że na chwilę cofniemy się do końcówki sierpnia tego roku. Organizatorzy Męskiego Grania udostępnili aftermovie, na który składają się nie tylko urywki koncertów, ale także backstage z trasy oraz epizody tworzenia hymnu I Ciebie też, bardzo. Jeśli wy za nimi też, bardzo – koniecznie obejrzyjcie materiał.

Męskie Granie 2021: Aftermovie

Męskie Granie 2021 już dawno za nami, lecz w ramach throwback thursday, organizatorzy podzielili się z fanami oficjalnym aftermovie. Co wy na to, żeby na chwilę powrócić do Żywca? Męskie Granie 2021 – ikoniczna edycja Jedna z najbardziej wyczekiwanych imprez w roku wróciła po rocznej przerwie. Męskie Granie zawsze było oblegane, lecz pocovidowa edycja wywołała […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →