Mazowiecka II Scena Rapowa – ruszyła sprzedaż biletów


24 października 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Nie masz prezentu na tegoroczne Mikołajki? Już 6 grudnia w pruszkowskiej Hali Znicz odbędzie się kolejna edycja Mazowieckiej Sceny Rapowej. Sprawdźcie, kto pojawi się na scenie.

Jeden na Mazowieckiej II Scenie Rapowej

jeden

Jeden pomimo młodego wieku ma już na swoim koncie trzy solowe albumy – SANNYAS1N, Higway i Heaven. Reprezentant QueQuality w swoim dorobku ma także występy na Polish Hip-Hop Festival 2019 i QueFestival 2019. Do największych hitów rapera na pewno można zaliczyć takie utwory jak W Domu, Qantas czy Armani. Ten ostatni osiągnął prawie milion wyświetleń na YouTube’ie.

Jeden – Armani, posłuchaj

Słoń ma Mazowieckiej II Scenie Rapowej

Słoń to jeden z najbardziej kontrowersyjnych zawodników na krajowym podwórku. Członek Brain Dead Familia znany jest przede wszystkim z projektu WSRH, który współtworzy razem z Shellerinim oraz albumów –Demonologia i Demonologia 2. Podczas koncertu w Pruszkowie raper zagra swoje najlepsze numery. Przygotujcie się więc na wspólne rapowanie Sicario i Yeah Bwoy.

Słoń – Yeah Bwoy, posłuchaj

Kękę na Mazowieckiej II Scenie Rapowej

Mr. KęKę

Tego pana nikomu nie trzeba przedstawiać. Podczas koncertu w Pruszkowie Kękę kontynuuje promocję swojego najnowszego wydawnictwa – Mr.Kękę, który szturmem podbił listy przebojów i pokrył się platyną. Tego dnia, poza utworami z ostatniego albumu rapera, na pewno usłyszycie też jego największe hity takie jak Cesarz, Smutek, czy Nigdy Dość.

KęKę – Na blok, posłuchaj

Mazowiecka II Scena Rapowa – bilety

Bilety na drugą Mazowiecką Scenę Rapową są już dostępne w sprzedaży. Możecie je zdobyć na stronie Biletomat.pl.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
od 45 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.