fot. kadr z teledysku „く/ 3”

Mata prezentuje teledysk do utworu „く/ 3”


19 listopada 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Mata zaprezentował właśnie najnowszy teledysk do utworuく/ 3. Takiego pokazu wrażliwości ze strony rapera jeszcze nie widzieliśmy.

Kolejne zapowiedzi nowej płyty?

Mata w ciągu kilku ostatnich lat dał się poznać polskiej publiczności raczej jako osoba buńczuczna, momentami nawet wulgarna, a także łamiąca ograniczające go zasady. Przez takie prezentowanie własnego wizerunku wielu z jego słuchaczy zapomniało jednak o tym, że młody raper to nadal człowiek, który pomimo stałego nawijania o buncie i zabawie może przeżywać to, co często przeżywa każdy z nas.

Wrzucone niedawno do sieci dwa niezapowiedziane wcześniej utwory </3 oraz :( ocieplają nam wizerunek artysty. Po raz pierwszy możemy zapoznać się z jego uczuciami i prywatnymi wersami, za pomocą których raper dzieli się z fanami swoimi ciężkimi przeżyciami miłosnymi.

Przeczytaj także: Dwa nowe numery od Maty

Dwa nowe numery od Maty
fot. kadr z teledysku JESTEM POJ384NY

Na ten moment nie wiadomo, czy najnowsze numery znajdą się na zapowiedzianej już płycie Maty noszącej tytuł MATA#2040. Do tej pory poznaliśmy cztery kawałki, które razem z JESTEM POJ384NY i PATOPROHIBICJĄ (28.01.2022) nie są przyporządkowane do żadnego wydawnictwa. Możemy więc zakładać, że z pewnością znajdą się na najnowszym krążku rapera.

Sam tytuł albumu nawiązuje do złożonej kilka miesięcy temu deklaracji rapera, w której to zapewnił on swoich słuchaczy, że w 2040 roku jego nazwisko będzie widniało na listach startowych osób ubiegających się o objęcie stanowiska prezydenta naszego kraju. Na ten moment nie wiadomo, czy był to jedynie sprytny chwyt marketingowy, czy może jednak obietnica, która rzeczywiście pozwoli Matczakowi wystartować w wyborach za 18 lat. Patrząc jednak na stale rosnącą popularność wokalisty, a także poszerzanie jego wpływów na pozostałe branże (współpraca z McDonaldem, a także zostanie pierwszym mężczyzną w historii polskiego wydania magazynu Vogue, który pojawił się solowo na jego okładce) możemy wnioskować, że Mata z pewnością zebrałby kilka głosów.

Mata – く/ 3 (ZŁAMANE SERCE), zobacz teledysk!

Mata zaprezentował właśnie najnowszy teledysk do utworuく/ 3. Takiego pokazu wrażliwości ze strony rapera jeszcze nie widzieliśmy. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Kolejne zapowiedzi nowej płyty? Mata w ciągu […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →