kadr z klipu do utworu „JESTEN POJ384NY"

Dwa nowe numery od Maty


18 listopada 2022

Podziel się newsem:

Dokładnie o północy Mata wypuścił na platformy streamingowe dwa nowe single zatytułowane </3 oraz :(.

Kolejne single

Prawdopodobnie poznaliśmy kolejne utwory z nadchodzącej płyty Maty. O północy wypuścił do sieci dwa single zatytułowane </3 oraz :(. Nie ma oficjalnego potwierdzenia, że znajdą się one na albumie, który będzie nosił tytuł MATA#2040, jednak patrząc na to, że systematycznie pojawiają się kolejne informacje dotyczące albumu, ciężko wyobrazić sobie inny scenariusz. Są to prawdopodobnie trzeci i czwarty singiel po rage’owym JESTEM POJ384NY i mocno oldschoolowej PATOPROHIBICJI (28.01.2022). Zapowiedziany oficjalnie przez Matę tytuł albumu nawiązuje do deklaracji sprzed kilku miesięcy, wedle której raper wystartuje w 2040 roku w wyborach prezydenckich. Do dziś nie wiadomo w zasadzie, czy jest to żart, czy naprawdę raper zamierza wystartować w wyborach za 18 lat. Gdyby to faktycznie się stało… zagłosowalibyście?

Mata – </3 + :(

Pierwszy mężczyzna w polskim Vogue’u

Jako część promocji albumu MATA#2040, a także współpracy z firmą adidas, Młody Matczak jako pierwszy mężczyzna w historii polskiego wydania magazynu pojawił się solowo na okładce Vogue’a. Na jego łamach artysta przedstawił swój manifest, w którym znajdziemy m.in. taki fragment:

Czasami patrzę na moje wersy jak na zaklęcia magiczne, a na piosenki jak na duchowe rytuały. Czasami rapuję o światach, które jeszcze nie istnieją, bo wierzę, że słowa mogą je urzeczywistnić.

W kwestii muzyki Maty dużo istotniejsze wydaje się jednak dopowiedzenie redaktor naczelnej Vogue’aIny Lekiewicz, w którym pojawiło się zdanie „[Mata] Wierzy, że jego nowa płyta pomoże młodym ludziom nabrać odwagi do zmieniania rzeczywistości”. Brzmi to co najmniej intrygująco. Kolejne konkrety dotyczące MATA#2040 poznamy z pewnością jeszcze w tym roku.

Dokładnie o północy Mata wypuścił na platformy streamingowe dwa nowe single zatytułowane </3 oraz :(. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Kolejne single Prawdopodobnie poznaliśmy […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →