fot. Marvel Studios

Marvel Studios ma nowy sposób na walkę ze spoilerowaniem filmów


04 maja 2022

Podziel się newsem:

Tuż przed premierą produkcji Doktor Strange w multiwersum obłędu Marvel Studios wprowadza nowy sposób walki ze spoilerowaniem filmów.

Marvel Studios kontra spoilery

Spoilerowanie filmów czy seriali może skutecznie zepsuć widzom seans, chociaż niektórym one zupełnie nie przeszkadzają. Tuż przed premierą filmu Doktor Strange w multiwersum obłędu Marvel Studios podejmuje działania w celu ograniczenia lub całkowitego zatrzymania psucia zabawy innym. Rozwiązaniem zastosowanym przez studio jest wyłączenie komentarzy pod postami na Facebooku i Instagramie oraz brak możliwości odpowiadania na tweety w serwisie Twitter. Dotyczy to każdego nowego posta, zatem nie będzie można skomentować wpisu związanego na przykład z serialem Moon Knight.

Do zobaczenia po drugiej stronie multiwersum.

Odpowiedzi zostaną wyłączone.

– czytamy w mediach społecznościowych

Jest to pierwszy taki krok poczyniony przez Marvel Studios. Czy taka taktyka w walce ze spoilerami okaże się skuteczna? Efekty będziemy mogli lepiej ocenić w przeciągu kilku najbliższych dni. Studio w przeszłości wykorzystywało media społecznościowe w akcjach przestrzegających przed spoilerami. Miało to miejsce przed premierami filmów takich jak Spider-Man: Bez drogi do domu czy Avengers: Koniec gry.

Sprawdź także: Marvel Studios dzieli się kolejnym materiałem promującym Doktor Strange w multiwersum obłędu

Co czeka Doktora Strange’a?

Nowa produkcja Marvel Studios ma jeszcze bardziej niż kiedykolwiek przesunąć granice multiwersum w MCU. Kilka miesięcy po wydarzeniach z filmu Spider-Man: Bez drogi do domu Doktor Strange wraz ze starymi i nowymi sojusznikami udaje się w podróż po multiwersum. Przemierzając alternatywne rzeczywistości, będzie musiał stawić czoła tajemniczemu przeciwnikowi. W główną rolę wciela się Benedict Cumberbatch. Na ekranie pojawią się także Elizabeth Olsen, Benedict Wong, Rachel McAdams, Chiwetel Ejiofor, debiutująca w Marvel Cinematic Universe Xochitl Gomez oraz Patrick Stewart. Film Sama Raimiego trafi do kin już szóstego maja.

Tuż przed premierą produkcji Doktor Strange w multiwersum obłędu Marvel Studios wprowadza nowy sposób walki ze spoilerowaniem filmów. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex Marvel Studios kontra […]

Wiemy, gdzie są najlepsze wydarzenia. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →