kadr z Marvel Studios' Doctor Strange in the Multiverse of Madness | Enter the Multiverse

Marvel Studios dzieli się kolejnym materiałem promującym “Doktor Strange w multiwersum obłędu”


12 kwietnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Marvel Studios zaprasza widzów do multiwersum. W dwuminutowym materiale osoby pracujące nad filmem Doktor Strange w multiwersum obłędu opowiadają o swoich przemyśleniach dotyczących produkcji.

Wejdź do multiwersum – Marvel Studios zaprasza za kulisy

Wczoraj na kanale Marvel Entertainment ukazało się kolejne wideo reklamujące nadchodzącą premierę Marvel Cinematic Universe. Producenci zaprosili widzów za kulisy Doctor Strange in the Multiverse of Madness, gdzie m.in. Benedict Cumberbatch oraz Sam Raimi, reżyser filmu, dzielą się swoimi przemyśleniami na temat drugiego solowego filmu o Stephenie Strange’u. W dwuminutowym wideo widzimy kadry znane ze zwiastuna oraz kilka ujęć uwiecznionych na planie zdjęciowym.

Przeczytaj: Sam Raimi stworzy kolejnego Spider-Mana z Tobeyem Maguire’em? Reżyser chętnie by się tego podjął

To była świetna okazja, by połączyć dwójkę najsilniejszych superbohaterów w jednym filmie.

– mówi Sam Raimi.

Doktor Strange powróci w maju

Doctor Strange in the Multiverse of Madness zadebiutuje na wielkich ekranach już 6 maja. Akcja bezpośrednio odnosi się do wydarzeń przedstawionych w Spider-Man: No Way Home, gdzie Strange przez Petera Parkera zachwiał multiwersum. W najnowszej produkcji Marvela powrócą dobrze znane postaci z Marvel Cinematic Universe. Oprócz Cumberbatcha na ekranie pojawią się także Elizabeth Olsen w roli Scarlet Witch oraz Benedict Wong jako Wong. Choć film jeszcze nie trafił do kin, już teraz wiadomo, że będzie to największa premiera tego półrocza.

Zobacz: Jeszcze nie miał premiery, a już przebił Batmana. Doktor Strange w multiwersum obłędu ze świetnymi wynikami sprzedażowymi

Doktor Strange, z pomocą dawnych i nowych sojuszników, przemierza niesamowite i pełne niebezpieczeństw alternatywne światy multiwersum, by stawić czoła nowemu tajemniczemu przeciwnikowi.

– czytamy w opisie filmu.

Doktor Strange w multiwersum obłędu – oficjalny zwiastun

Marvel Studios zaprasza widzów do multiwersum. W dwuminutowym materiale osoby pracujące nad filmem Doktor Strange w multiwersum obłędu opowiadają o swoich przemyśleniach dotyczących produkcji. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →