fot. HypeBeast

Doctor Strange 2 – wielka machina ruszyła! Znamy już pierwsze 20 minut filmu


29 kwietnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Doctor Strange 2 swoją premierę będzie miał już za kilka dni. Do sieci trafiają coraz to nowsze informacje o premierze filmu. *UWAGA SPOJLERY*

Doctor Strange 2 nadchodzi

Podczas CinemaCon 2022 Marvel Studios pokazało pierwsze 20 minut filmu Doctor Strange in the Multiverse of Madness. Co pokazał nam początek filmu?

Przeczytaj także: Marvel Studios dzieli się kolejnym materiałem promującym „Doktor Strange w multiwersum obłędu”

doktor strange w multiwersum obłędu
oficjalny plakat filmu Doctor Strange In The Multiverse of Madness, Marvel Studios 2022

Film zaczyna się w samym środku akcji, z Doctorem Strangem z kucykiem, granym przez Benedicta Cumberbatcha i Ameryką Chavez, kuloodpornym i ognioodpornym nadczłowiekiem granym przez Xochitla Gomez, uciekającą przed magicznymi bestiami w fioletowym, nieziemskim środowisku. Strange ostrzega Amerykę, że bestie chcą ukraść jej moce. Gdy próbują razem uciec, przeskakując nad unoszącymi się w powietrzu gruzami, demon łapie ich i dźga Doctora Strange’a w klatkę piersiową. Gdy gasną światła, Strange budzi się w swoim łóżku w Nowym Jorku, zdając sobie sprawę, że to wszystko było snem.

Następne sceny pokazują Strange’a na weselu swojej dawnej kochanki, Christine Palmer, gdzie obecny jest doktor Nicodemus West. West zauważa, że ​​pomimo bycia najlepszym bohaterem i chirurgiem, Strange w końcu nie dogadał się z kobietą. Świętowanie przerywają głośne eksplozje i nagle Strange wskakuje do akcji z Wongiem, by walczyć z ogromną międzywymiarową ośmiornicą, Gargantosem. Po scenie bitwy chowająca się w cieniu Ameryka pokazuje Strange’owi ciało drugiego Doktora Strange’a, a ten zdaje sobie wtedy sprawę, że coś jest nie tak.

W ostatniej sekwencji Strange odwiedza Wandę Maximoff na jej odosobnionej farmie, by prosić ją o wsparcie.

Marvel Studios’ Doctor Strange in the Multiverse of Madness | Wanda powraca, zobacz!

Doctor Strange 2 pojawi się w kinach już 6 maja.

Doctor Strange 2 swoją premierę będzie miał już za kilka dni. Do sieci trafiają coraz to nowsze informacje o premierze filmu. *UWAGA SPOJLERY* Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →